Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ja juz tez po pasterce :) [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:24_________________________________________________no to lece w kokonik skoro nikogo nie ma :PPSTRYK

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry :papa:

Opublikowano

Dzień dobry :papa:

Siemka Kimi-asku :wink4:

Siemka wszyscy Mikołaje i Śnieżynki :wink4: :wink4:

Opublikowano

Dzień dobry :papa:

Siemka Kimi-asku :wink4:

Siemka wszyscy Mikołaje i Śnieżynki :wink4: :wink4:

Siema Mario, jak tam, była biała B7 Avant pod choinką? :naughty:

Opublikowano

Dzień dobry :papa:

Siemka Kimi-asku :wink4:

Siemka wszyscy Mikołaje i Śnieżynki :wink4: :wink4:

Siema Mario, jak tam, była biała B7 Avant pod choinką? :naughty:

:no: :no: :no: ale też było miło :> :> :> :> :> dostałem $$$ na new felunek :naughty: :naughty: i znowu problem bo nie wiem co wybrać :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 08:52_________________________________________________Kimi :shocked: :shocked: gdzie Charlize ?????????????

Opublikowano

:D

Wróciłem do mojego pierwszego avatarka, bo jednak on jest najlepszy. :rolleyes:

Pobudza wyobraźnię i w prostej formie łączy dwie najfajniejsze rzeczy: Audi i dupeczki :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 08:54_________________________________________________

:blink:

4c61972e44ea666d837654fedaf79d4b.jpg&maxwidth=600

c845bf2febf86b5308d5dae88339b90b.jpg&maxwidth=600

Ja pier....

:facepalm:

Opublikowano

Kimi mam nadzieję, że ci się NIE podoba :no:

Opublikowano

Kimi mam nadzieję, że ci się NIE podoba :no:

Moja reakcja była chyba jednoznaczna.

Agrotuningowi mówimy zdecydowane NIE :no:

Opublikowano

:heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

wolałem się upewnić :good::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 10:59_________________________________________________Kamil Bednarek (StarGuardMuffin) - Ganja Trip (HQ)

coś do posłuchania :good::wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:00_________________________________________________Kimi masz może jakąś fajną stronkę z lekko lub bardzo zmodzonymi wizualnie :a4fan::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No właśnie od rana siedzę i przeglądam zdjęcia zmodzonych A4 :naughty:

Generalnie zrobiłem tak: google.pl -> audi a4 tuning -> szukaj -> Grafika :cool1:

Opublikowano

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

Opublikowano

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

:hi:

No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) :disgust:

BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:11_________________________________________________

Osz w pupę jeża :blink:

black_and_white_beautiful_girl-other.jpg[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:14_________________________________________________

Uuuu, ta jest milusia :naughty: :naughty:

600_2-woman.jpg[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:17_________________________________________________

A to moja znajoma z serwisu, zagląda mi czasem "pod maskę" :polew: :polew: :polew:

megan-fox-1.jpg

Opublikowano

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

:hi:

No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) :disgust:

BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? :naughty:[br]

ja też myślałem o hamowaniu tak orientacyjnie ale przy pomocy Vaga tylko że pogoda trochę nie pozwala :mysli:

Opublikowano

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

:hi:

No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) :disgust:

BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? :naughty:[br]

ja też myślałem o hamowaniu tak orientacyjnie ale przy pomocy Vaga tylko że pogoda trochę nie pozwala :mysli:

W NAGAZ Stefanowski jest zniżka dla zorganizowanych grup.

Na forum Hondy czy Nissana chyba znalazłem wątek, że jak pojechali w kupie, wyszło ich 80 od auta. Normalnie jest 150 za auto do 300 KM.

Ewentualnie ZASTEC na Puszkina (100 PLN/auto)

Opublikowano

A to moja znajoma czasami spotykamy się po kryjomu na Majorce :naughty:

Brooke_Burke_2_800x600.jpg

Opublikowano

A to moja znajoma czasami spotykamy się po kryjomu na Majorce :naughty:

Brooke_Burke_2_800x600.jpg

:blink:

No dobrze. Pokonałeś mnie :tongue4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________

No i wystaczyło parę fotek foczek, a frekwencja skoczyła o 200% :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sa cycki jest seba :bry::naughty::kox::decayed:

Opublikowano

Idę dolać ADRiannie płynu do sprysków, z/w :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:29_________________________________________________

sa cycki jest seba :bry::naughty::kox::decayed:

:hi:

No nie chciałem się powtarzać :D

Opublikowano
  • Autor
:D hehehehe :)
Opublikowano

dobra ja się zawijam bawcie się dobrze he he he :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.