Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kacha jak tam opowiadaj :gwizdanie:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

co tam dużo mówić, sami zobaczcie :shocked:

DSC06473a.jpg

o f*ck ! :decayed: takiemu to dobrze :kox:

Opublikowano

co tam dużo mówić, sami zobaczcie :shocked:

DSC06473a.jpg

o lol. przerzucił się na sanki z jedym koniem niemechanicznym :)

Opublikowano

nie ma to jak z pifffkiem w ręku pomykać na autopilocie :polew:

Opublikowano

da radę.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________

wyślij szczegóły/namiary na siebie.... (na priva lub jak wolisz)

Widzę, że masz taki sam silniczek jak ja....wymieniałeś już rozrząd? Z tego co poczytałem to rozrząd w tych silnikach robi się przy 180k (ja pewnie będę chciał zrobić przy 120k). :mysli:

jakie ty chcesz namiary na mnie? pisz najlepiej tutaj na prv jak coś chcesz ew. telef: pięćset trzy, trzydzieści osiem, czterdzieści pięć, czterdzieści sześć

ja mam 60kkm na liczniku.

Opublikowano

da radę.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________

wyślij szczegóły/namiary na siebie.... (na priva lub jak wolisz)

Widzę, że masz taki sam silniczek jak ja....wymieniałeś już rozrząd? Z tego co poczytałem to rozrząd w tych silnikach robi się przy 180k (ja pewnie będę chciał zrobić przy 120k). :mysli:

jakie ty chcesz namiary na mnie? pisz najlepiej tutaj na prv jak coś chcesz ew. telef: pięćset trzy, trzydzieści osiem, czterdzieści pięć, czterdzieści sześć

ja mam 60kkm na liczniku.

rem1k dzięki za kontakt... Hmmm.... ja mam już 100kkm więc za dużo jeżdżę czy co....(?) :shocked:

Opublikowano

co tam dużo mówić, sami zobaczcie :shocked:

DSC06473a.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

da radę.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________

wyślij szczegóły/namiary na siebie.... (na priva lub jak wolisz)

Widzę, że masz taki sam silniczek jak ja....wymieniałeś już rozrząd? Z tego co poczytałem to rozrząd w tych silnikach robi się przy 180k (ja pewnie będę chciał zrobić przy 120k). :mysli:

jakie ty chcesz namiary na mnie? pisz najlepiej tutaj na prv jak coś chcesz ew. telef: pięćset trzy, trzydzieści osiem, czterdzieści pięć, czterdzieści sześć

ja mam 60kkm na liczniku.

rem1k dzięki za kontakt... Hmmm.... ja mam już 100kkm więc za dużo jeżdżę czy co....(?) :shocked:

myślę że ok. masz normalnie.

ja mam mało zrobione, ale to już inna historia.

Opublikowano

Misiek....moj guru :polew: :polew: :polew:

Bart.... Ty zyjesz :cool1:

Opublikowano

żyje i zacznij się szykować na wizyte :P

Opublikowano

ouuu, ale mam nery chore, nie moge pic :P

Opublikowano

ouuu, ale mam nery chore, nie moge pic :P

Piwo chyba możesz, nie? :mysli:

Opublikowano

nie wiem jak zareaguje ;p byle nie tak jak ostatnio ze mnie karetka wiezli :polew:

Opublikowano

jeszcze nie urodziłeś

Opublikowano

nie wiem jak zareaguje ;p byle nie tak jak ostatnio ze mnie karetka wiezli :polew:

:blink:

Grubo.

Opublikowano

jednego tak, reszta nie chce wypasc :polew: a tylko dlatego mnie zabrali bo myslalem ze mam atak trzustki :P przepije w sylwestra to mi wszystko wypadnie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.