Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

lece narka :papa:

pozdro :):hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

narciarz

Opublikowano

zawijam sie tez, juz mi sie nie chce siedziec przed kompem ;p

Opublikowano
  • Autor

ale nie obraziles sie prawda ?? :cool1:

Opublikowano

To co jest z wami panowie.... :mysli: Kimiego nie ma.... i nie ma kociaków to każdy zawija się... :polew:

Opublikowano

tylko łapki na kołderce trzymać

Opublikowano
  • Autor

eee tam :D ja tu walcze z tym topem ale kurde tu sie nie da zawiele splodzic :D [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________

03eb5v.jpg03kl3q.jpg03xwh3.jpg06ksjk.jpg12jlkc.jpg023661.jpg

:decayed:

Opublikowano

no to żeś napłodził :P

Opublikowano

Sebek nie poddawaj się chłopie.... :no:

Opublikowano
  • Autor

walcze najgorsze jest wiesz to ze nie wiem jaki jest max obrazek ktorego mi nie zmniejszy :):P niby proste :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________kurde nie poddam sie ide po paliwo=piwo :P

Opublikowano

walcze najgorsze jest wiesz to ze nie wiem jaki jest max obrazek ktorego mi nie zmniejszy :):P niby proste :)

A to nie można tego wyczaić metodą prób i błędów... walnąć rozmiar X... jeżeli zmniejszy to 1/2X.... jeżeli zwiększy to z tej większej.... znowu 1/2..1/2X... tak można szybko zawęzić pole wyników...

Opublikowano
  • Autor

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :) [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:59_________________________________________________taaa wszyscy poszli ??

Opublikowano

jeszcze nie wszyscy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no kurde bo juz balem sie ze sam zostalem :P

Opublikowano

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :)

Ja mam lapka (DELL 17' FullHD 1080p) podpiętego pod dwa monitory 35' też FullHD 1080p a co?

Opublikowano
  • Autor

to moze Ty mi powiesz jakiej rozdzialki uzywasz przy przegladaniu tej strony :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:15_________________________________________________

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :)

Ja mam lapka (DELL 17' FullHD 1080p) podpiętego pod dwa monitory 35' też FullHD 1080p a co?

o zesz w piczke monitory 35' dwa ??? ja pi#@$#@ :) na bogato nie powiem :P eee to Ciebie o rozdzialke

nie pytam :P ja mam na lapki 18.5 ' :P dlatego siebie tez nie pytam :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________Chriss ??

Opublikowano

to moze Ty mi powiesz jakiej rozdzialki uzywasz przy przegladaniu tej strony :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:15_________________________________________________

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :)

Ja mam lapka (DELL 17' FullHD 1080p) podpiętego pod dwa monitory 35' też FullHD 1080p a co?

o zesz w piczke monitory 35' dwa ??? ja pi#@$#@ :) na bogato nie powiem :P eee to Ciebie o rozdzialke

nie pytam :P ja mam na lapki 18.5 ' :P dlatego siebie tez nie pytam :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________Chriss ??

Mam jeszcze starszego DELLa z 15.4' 1440x900

Opublikowano

1280x800 15.4'

Opublikowano
  • Autor

kurde no i jak tu zrobic

bo przy tej rozdzialce co ma Chriss za wiele sie tam nie zmiesci wymyslilem obejscie zeby zrobic dwa pliczki po 600 px ale 1200 to sie nie zmiesci tez zakladajac ze jakies 200 px zajmuje lewy pasek z nickami ehhh sam juz nie wiem :) bo jako jeden plik max tam cos kolo 766 px ale dwa wejda u mnie obok siebie czyli jakby je poczacyc :) kurde nie wiem jak to wytlumaczyc rozumie ktos ?? :P

Opublikowano

kurde no i jak tu zrobic

bo przy tej rozdzialce co ma Chriss za wiele sie tam nie zmiesci wymyslilem obejscie zeby zrobic dwa pliczki po 600 px ale 1200 to sie nie zmiesci tez zakladajac ze jakies 200 px zajmuje lewy pasek z nickami ehhh sam juz nie wiem :) bo jako jeden plik max tam cos kolo 766 px ale dwa wejda u mnie obok siebie czyli jakby je poczacyc :) kurde nie wiem jak to wytlumaczyc rozumie ktos ?? :P

czaje... i niestety ale trzeba robić pod niższą rozdzielczość :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.