Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mapka dojazdu na parking Real - Włókniarzy tutaj

Informacje o spocie wojewódzkim tutaj

Galeria z naszymi Foto Spotami i nie tylko tutaj

Nie no , Panowie , się robi full-profeska u Nas :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:32_________________________________________________Seba, jest gitez :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Świetna robota :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:32_________________________________________________Widać ADRiannę... ;( ;( Wzruszyłem się.... ;( ;( ;( ;( Moja Kochana w banerku :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra robota Sebek :good:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Seba dziękujemy :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ciesze sie ze Wam sie podoba :)

Opublikowano

ciesze sie ze Wam sie podoba :)

Jakby co, to ten lachon to nasza "maskotka spotowa", tak? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak :D dobra jest :P

Opublikowano
:D
Opublikowano

jest :good:

a baner jest najbardziej profesjonalny ze wszystkich banerów na tym forum :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

zaraz zrobie wersje sylwestrowa :D [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:45_________________________________________________

jest :good:

a baner jest najbardziej profesjonalny ze wszystkich banerów na tym forum :notworthy:

heheh milo mi :) zrobilem juz wy zyciu ze 3 banery :D

Opublikowano

Dobra koniec tego cukrownia czas rzęski podmalować przed tańcami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobra koniec tego cukrownia czas rzęski podmalować przed tańcami :naughty:

malujesz oczy ??? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no, jak milusio, jak się przechodzi do następnej strony :rolleyes:

Opublikowano

Dobra koniec tego cukrownia czas rzęski podmalować przed tańcami :naughty:

:shocked:

Opublikowano

Izie malujesz rzęski? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pozdrów ją :decayed:

Opublikowano

Dobra koniec tego cukrownia czas rzęski podmalować przed tańcami :naughty:

malujesz oczy ??? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew:

Seba :bicz3: no co ty to taka metafora :polew:

a ty malujesz :mysli:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:50_________________________________________________Iza se sama maluje :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:51_________________________________________________dziękuje i też was całuje :buziak:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie no zartuje :D ja sie musze ladnie ogolic i tu i tam :P:naughty::kox:

Opublikowano

Dobra koniec tego cukrownia czas rzęski podmalować przed tańcami :naughty:

malujesz oczy ??? :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew:

Seba :bicz3: no co ty to taka metafora :polew:

a ty malujesz :mysli:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:50_________________________________________________Iza se sama maluje :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:51_________________________________________________dziękuje i też was całuje :buziak:

:decayed:

Bawcie się dobrze :good: :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:55_________________________________________________

heheh nie no zartuje :D ja sie musze ladnie ogolic i tu i tam :P:naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Robisz Freda na łyso? :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:56_________________________________________________Cześć Aniu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak zawsze :D

Opublikowano

a jak zawsze :D

Podstawa to higiena :naughty: :naughty: :naughty:

A nie, potem laska się krztusi, bo był kłaczek :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:00_________________________________________________

Siema MISIEEEE !!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak zawsze :D

Podstawa to higiena :naughty: :naughty: :naughty:

A nie, potem laska się krztusi, bo był kłaczek :kox: :kox: :kox:

hehehe no no :D tak ma byc :D pozatym wygodniej moze mniej cieplo ale co tam :D

czapke nosze :P:polew: :polew: :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.