Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mi tez sie podoba jednak ta szmatka bedzie nas witala ja bym byl za trojka :tongue4: ale jak przeglosowany to przeglosowany :gwizdanie:

No ja też chciałem 3, ale mnie chriss z Pantonem przegłosowali :decayed:

Ale i tak baner jest :good:

oj tam oj tam nie kombinujmy już jest git :good:

Seba ale fotki z kręgli i ze Zgierza to mógł byś dorzucić :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dolaczyc bo fajne :gwizdanie:

Opublikowano

ale przeciez Seby nie bylo na imprezie w zgierzu :polew:

Opublikowano

ok Łodzianie ja się żegnam bo Misiek już po mnie jedzie :wink4:

W Nowym Roku życze Wam nowych ulic w Łodzi, bezkorkowych i bez dziurowych :kox:

W Audicach baków samo się napełniających

W życiu osobistym osób Was kochających

Na ulicach ludzi się do Was uśmiechających

Niech stary rok zrobi miejsce Nowemu, napewno lepszemu od tamtego :hi:

Opublikowano

He he szampana wstawił :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:39_________________________________________________

ok Łodzianie ja się żegnam bo Misiek już po mnie jedzie :wink4:

W Nowym Roku życze Wam nowych ulic w Łodzi, bezkorkowych i bez dziurowych :kox:

W Audicach baków samo się napełniających

W życiu osobistym osób Was kochających

Na ulicach ludzi się do Was uśmiechających

Niech stary rok zrobi miejsce Nowemu, napewno lepszemu od tamtego :hi:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wszystkiego Najlepszego w 2011 Roku :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

ale przeciez Seby nie bylo na imprezie w zgierzu :polew:

ale zdjęcia może dodać :cool1:
Opublikowano

a z kad on ma je miec :chytry:

Opublikowano

a z kad on ma je miec :chytry:

ej adwokacie :bicz3:
Opublikowano

a z kad on ma je miec :chytry:

ej adwokacie :bicz3:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

45 minut potrzebowałam żeby ogarnąć tylko dzisiejszy dzień :evil: :evil: :evil: daliście czadu, jak temat d*p to wszyscy na forum :tongue4:

jeżeli chodzi o banerek to Seba jak zawsze: profeska, , dziewczyna nr 1 - najlepsza ze wszystkich !!![br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:47_________________________________________________tylko nie podoba mi się ten szampan na naszej tablicy rej :angry:

Opublikowano

Szampan to chyba tymczasowo :mysli:

Bo wcześniej było bez.

Ale żeśmy się faktycznie rozkręcili na koniec roku - po 30 stron na dzień :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

45 minut potrzebowałam żeby ogarnąć tylko dzisiejszy dzień :evil: :evil: :evil: daliście czadu, jak temat d*p to wszyscy na forum :tongue4:

jeżeli chodzi o banerek to Seba jak zawsze: profeska, , dziewczyna nr 1 - najlepsza ze wszystkich !!!

najlepsze to byla ta chriss wrzucil taka chudzienka :polew: :polew: :polew: a jak wam sie tam wiedzie :mysli: jedzonko dobre,jestescie grzeczni :decayed:
Opublikowano

Jak tam wypoczywacie? :naughty:

Opublikowano

w Nowy Rok wchodzę na bogato: w nowym kożuchu :naughty: :naughty: :naughty::good: :good: :good:

Opublikowano

kierowniku producecie prosze wypierdlic szampana :brawo::nabijasie:

Opublikowano

kierowniku producecie prosze wypierdlic szampana :brawo::nabijasie:

Cicho, chyba jeszcze goli jaja :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kimiaszku pamietasz o mnie nie wiem czy juz sie pytalem czy nie ale zapytam sie na wszelki wypadek :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:51_________________________________________________

kierowniku producecie prosze wypierdlic szampana :brawo::nabijasie:

Cicho, chyba jeszcze goli jaja :naughty: :naughty: :naughty:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

w Nowy Rok wchodzę na bogato: w nowym kożuchu :naughty: :naughty: :naughty::good: :good: :good:

No no, Misiek dorwał jakiegoś niedźwiedzia i go obdarł z futra? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________Kłysiu, pytałeś, pamiętam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

seba tez bedzie mial nowe futro bo stare goli :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

My ? baaaardzo grzeczni :kox: dzisiaj chłopaki wódkę dokupowali, średnio 6 szt 0,7l na dobę :evil:

jedzonko jak to w górach: czad , wszystko czad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.