Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehhe my przebijamy opony jak ktos na spoty sie nie stawia :D:polew: :polew: :polew:

ujecia nie trudne do strobienia potrzebna fajna kamera z szerokim katem :D i mozna sie bawic

ja sie ogoleni zajmuje takimi pierdolami :) wiec chetnie podlubie :) mam wiele fajnych pomyslow i projektow tylko

ciagle brak czasu na ich realizacje :(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze i nie mamy takich wypasionych aut :) ale montaz filmu ujecia i ogolnie calosc do takiego celu chcialbym dojsc :D

wogole wszystkie filmy z tej serii sa kosmiczne sa dla mnie wzorami i bede za nimi biegl :D

dokładnie o to chodzi... :good: nic dodać nic ująć....widzę, że masz Sebek bardzo dobre spojrzenie na ten temat... :>

Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak zostawic konkurendje w d*pie :D

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kimi 56

Hugo 29

PABLO 29

-makaveli- 28

Miszka82 24

Panton 22

tgkone 21

rkwon 19

jozek726 18

Musashi 17

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Kimi 467

slepy 321

rkwon 320

diman 236

akjam 209

Cuber 205

Pucek 202

Guregoru 201

robert. 196

-makaveli- 194

Opublikowano
  • Autor

moze i nie mamy takich wypasionych aut :) ale montaz filmu ujecia i ogolnie calosc do takiego celu chcialbym dojsc :D

wogole wszystkie filmy z tej serii sa kosmiczne sa dla mnie wzorami i bede za nimi biegl :D

dokładnie o to chodzi... :good: nic dodać nic ująć....widzę, że masz Sebek bardzo dobre spojrzenie na ten temat... :>

:)

a jak pewnie juz wszysyc widzieli poza Toba :P kiedys poczynilem cos takiego ;)

;P[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________Kimi jaka masz kamere ??
Opublikowano

dobry sprzęt by się przydał (kamera) no i oczywiście w HD film musi być zrobiony.... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dobry sprzęt by się przydał (kamera) no i oczywiście w HD film musi być zrobiony.... :mysli:

tylko i wylacznie :)

Opublikowano

Ojj, taką małpkę JVC, nic szczególnego, nawet lampy nie ma :embarrassed:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kimi 56

Hugo 29

PABLO 29

-makaveli- 28

Miszka82 24

Panton 22

tgkone 21

rkwon 19

jozek726 18

Musashi 17

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Kimi 467

slepy 321

rkwon 320

diman 236

akjam 209

Cuber 205

Pucek 202

Guregoru 201

robert. 196

-makaveli- 194

Jestem legendą :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dobry ten filmik Sebek.... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:)

kurde taka kamerke z fajnym katem 135 stopni mozna miec za 1500 zl sportowa z mocowaniami uchwytami do roznych powierzchni typu np blotnik samochodu :)

Opublikowano

coś niewiele.... co by nie powiedzieć bardzo mało.... a co ona ma za obiektyw...? (zakładam, że FullHD daje radę...)

Opublikowano

To ja może jednak nie będę zabierał jutro swojej, bo widzę, że to nie ta półka :gwizdanie:

Opublikowano

Seba a Ty ten filmik wtedy moj ze slizgania przelaczyles na 1080 ? bo mowiles ze nie bylo w hd

Opublikowano
  • Autor

To ja może jednak nie będę zabierał jutro swojej, bo widzę, że to nie ta półka :gwizdanie:

tyle ze ja to jej nie mam przeca :) dalem troche d*py chociaz nie wiedzialem o tym jak kupowalem aparat w sierpniu moglem sie wstrzymac 2 mieisiace i teraz mialbym jeszcze lepsza sonke z filmami fullhd :wallbash: :wallbash: :wallbash: za niewiele wieksze pieniadze :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________

Seba a Ty ten filmik wtedy moj ze slizgania przelaczyles na 1080 ? bo mowiles ze nie bylo w hd

hmm nie no w sensie ze to co wstawiles na yt nie wygladalo na fullhd jakos to dziwnie skompresowalo moze

trzeba skompresowac to u siebie na kompie i dopiero wtedy wstawic na yt nie wiem sam

Opublikowano

Seba a Ty ten filmik wtedy moj ze slizgania przelaczyles na 1080 ? bo mowiles ze nie bylo w hd

On się chyba z automatu uruchamia w 1080, jak dobrze kojarzę :mysli:

Opublikowano

zrobie jak bedzie jasno i wrzuce tylko ze strasznie wielkie te pliki wali :} 10s 30 mega[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:40_________________________________________________

On się chyba z automatu uruchamia w 1080, jak dobrze kojarzę :mysli:

no wlasnie nie mi sie zalaczylo w 360

Opublikowano

zrobie jak bedzie jasno i wrzuce tylko ze strasznie wielkie te pliki wali :} 10s 30 mega[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:40_________________________________________________

On się chyba z automatu uruchamia w 1080, jak dobrze kojarzę :mysli:

no wlasnie nie mi sie zalaczylo w 360

No nie będę się spierał, bo nie pamiętam dokładnie.

Opublikowano

ja tak z ciekawosci po prostu zajzalem :}

Opublikowano

nie za wiele popisali.... ale jak fullHD daje radę 30klatek to nie jest źle... karta 16..więc trochę czasu zmieści... w sumie ciekawa alternatywa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.