Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

misiek do spania bo jutro robimy zmianę :lazy:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:28_________________________________________________

nie znacie się na żartach ???????????????????

dosyć, ze pije to jeszcze pląsa ze mną :banan1:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no ta tak, ja z kimim na baranda

mnie do spania a z Prezesem Kimim na baranda :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Dobra, ja będę się żegnał, bo się łóżko o mnie pyta... :D

Dobranoc, miłej :sexinbed: nocki wszystkim :papa:

Opublikowano

Dobra, ja będę się żegnał, bo się łóżko o mnie pyta... :D

Dobranoc, miłej :sexinbed: nocki wszystkim :papa:

dobrej nocki Panie Prezesie :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Oj daj spokój z tym panem prezesem już :disgust:

:wink4::tongue4::polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________

Dobra, lecę :papa:

Opublikowano

Oj daj spokój z tym panem prezesem już :disgust:

:wink4::tongue4::polew:

Kimi ty to już pomalutku taki nasz łódzki Prezes - nie obrażając Huga oczywiście :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

no, ja na pewno w pracy :sexinbed::confused4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________no to jo tyż zawijam hejjjjjj :papa:

Opublikowano

no, ja na pewno w pracy :sexinbed::confused4:

Misiu ! Poświęć się - przecież oszczędności - lekarz z pielęgniarką na jednym łóżku, mniejsze koszta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paaaaaaaaaaaa kochanie :buziak: :buziak: :buziak:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________

no, ja na pewno w pracy :sexinbed::confused4:

Misiu ! Poświęć się - przecież oszczędności - lekarz z pielęgniarką na jednym łóżku, mniejsze koszta :polew: :polew: :polew:

nie chciałbyś chyba

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk: paaaaaaaaa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jakaś konkretna godzinka ustalona na niedzielę? :mysli:

Opublikowano

17:00? :naughty:

Opublikowano

ok :cool1: A wścibska będzie? :mysli:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 01:05_________________________________________________PSTRIK[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 03:12_________________________________________________Nie spać... zwiedzać. :>

Opublikowano

ja już po zwiedzaniu, nadrobiłem zaległości

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

674d7b77bc447e0ad0fa48c6e593f104_valentina_vaughn_image_4_bi.jpg

:D

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 08:32_________________________________________________

Wow, zobaczcie tę zieloną :slina: :slina: :slina: :slina:

Qrde, też ADRiannie walnę może taką maskę czarną :mysli:

2pzwsqg.jpg

Opublikowano

Siemka wszystkim :hi:

Kimi coś tak czuję, że nieźle wyrezasz tą swoją ADRiannę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

zaspałem do roboty, ale trase zrobiłem w 25 min

Opublikowano

:hi:

zaspałem do roboty, ale trase zrobiłem w 25 min

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: nie było ruchu czy dobrze pociskałeś :mysli: podejrzewam to drugie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________Mały konkurs dla Kimiego :wink4:

namiętne usta czy spojrzenie :)

39497_namietne_usta_gisele_bundchen.jpg

:cool1: :cool1:

Opublikowano

Siemka wszystkim :hi:

Kimi coś tak czuję, że nieźle wyrezasz tą swoją ADRiannę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :good: :good: :good: :good:

:hi:

:D

No no, taki mam zamiar. Ostatnie pół godziny spędziłem śliniąc się do monitora na stronie Eibacha i oglądając zestawy zawieszenia :slina:

Co do konkursu: to żeś mnie zastrzelił :blink:

spojrzenie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.