Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić... Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek,wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi!

- Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie.

Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów.

- O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić... Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek,wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi!

- Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie.

Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów.

- O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać.

:nabijasie:

Tego nie znałem :D

Opublikowano

chyba pójde się pobawić jest fajna szklaneczka

Teraz szklaneczka jest za***ista! :good:

Opublikowano

No to sobie obejrzałem "2 Fast 2 Furious" :disgust:

Ściągnąłem z włoskim czy innym hiszpańskim dubbingiem, nie da się tego słuchać :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

troche jest ślizgawica :decayed:

No to sobie obejrzałem "2 Fast 2 Furious" :disgust:

Ściągnąłem z włoskim czy innym hiszpańskim dubbingiem, nie da się tego słuchać :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

szkoda że nie po czesku, przynajmniej śmiesznie gaworzą :wink4:

Leży dwóch pijaczków pod Pałacem Kultury. Nagle w Pałac uderza facet na paralotni. Widząc to jeden żul mówi do drugiego:

- Franek, ja Ci mówiłem: jaki kraj, tacy terroryści.. :polew:

Opublikowano

Byłem na mszy... Kobieta w ławce obok mnie zapaliła papierosa... Gdy to zobaczyłem, to mi piwo wypadło z ręki... :kox:

Opublikowano
:D
Opublikowano

Byłem na mszy... Kobieta w ławce obok mnie zapaliła papierosa... Gdy to zobaczyłem, to mi piwo wypadło z ręki... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bartek zdjęcia :good: (faktycznie w niektórych brakuje światła co się odbiło na jakości.... ale nie wiem czy lampą na takim obszarze coś pomoże) :mysli:

Opublikowano

Patologiczna rodzinka... Mąż do żony:

"E! Zocha...jak to k**a jest?

Ja mam pińcet zloty zasiłku, ty masz pińcet zloty zasiłku, co miesiąc z butelek mamy trzysta, a ciągle nam kasy brakuje?" :>

Opublikowano

Qrde, taki zawias, co chce do Ady ( Eibach'a , -30mm przód / -30mm tył ) kosztuje 3160,00 PLN :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.inter-rally.pl/p/786/26854/zestaw-eibach-pro-system-audi-a-4-b5-limousine-sedan--zestawy-eibach-pro-system-zawieszenie.html

Do tego cztery Toyo Proxes T1R ( 1400,00 PLN ) i prawie piąteczka wychodzi. ;(

Opublikowano

zrobi się z lampą i zobaczymy :wink4:

Mąż do żony: - Skocz po piwo!

Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?

Mąż: - Hokus-pokus, czary mary, wyp******aj po browary!

Opublikowano

Mąż do żony: - Skocz po piwo!

Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?

Mąż: - Hokus-pokus, czary mary, wyp******aj po browary!

:D:polew::good:

Opublikowano

wklejalem to tutaj :tongue4:

Opublikowano

Suchar :gwizdanie:

Opublikowano

Qrde, taki zawias, co chce do Ady ( Eibach'a , -30mm przód / -30mm tył ) kosztuje 3160,00 PLN :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.inter-rally.pl/p/786/26854/zestaw-eibach-pro-system-audi-a-4-b5-limousine-sedan--zestawy-eibach-pro-system-zawieszenie.html

Do tego cztery Toyo Proxes T1R ( 1400,00 PLN ) i prawie piąteczka wychodzi. ;(

rem1k ma za***iście swoje audi obniżone.... miałem okazję dzisiaj zobaczyć i jest :good: całe autko jest :notworthy:

Opublikowano

Też chcę zobaczyć :slina: :slina: :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.