Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurfa wymiana kloców bez ściągacza to uj nie robota :ranting1:

do czego ściągacz :mysli: :mysli: przy klocuchach :cool1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:27_________________________________________________

hyhyhy no czaje czaje :) nie no ja to grzeczny jestem :P:decayed::naughty:

Seba ja też tylko jak już stoi na stole to...................... :slina: :slina: :slina::polew: :polew: :polew:

hyhyhy to tak jak ja :P:D

:wink4: :wink4: :wink4: :> :> :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

sie dogadamy napewno :D:naughty:

Opublikowano

Kurde, zostawic Was na 15 minut, a tu już i miejscówka na impreze jest, i cynk, gdzie panienki, i nawet koszulki szyjecie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no mówię jak nie będzie pomysłu gdzie jechać to działka stoi otworem dom jest jak coś można gdzie się kimnąć, miejsce na grila czy na ognicho jest dużo i autka też będzie gdzie postawić jakieś 100m jest pub ze stołem bilardowym:D

Tomek, a co jak by zjechało 10 aut i 20 osób :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mariusz działka ma ponad hektar:D jest gdzie się bawić tam imprezy bywały już większe jeżeli chodzi o ilość osób a auta sie postawi wjada dalej zeby z przodu bylo blizej do domu i tyle:)

Opublikowano
  • Autor

hyh no to lato zapowiada sie wesolo :D

Opublikowano

no mówię jak nie będzie pomysłu gdzie jechać to działka stoi otworem dom jest jak coś można gdzie się kimnąć, miejsce na grila czy na ognicho jest dużo i autka też będzie gdzie postawić jakieś 100m jest pub ze stołem bilardowym:D

Tomek, a co jak by zjechało 10 aut i 20 osób :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mariusz działka ma ponad hektar:D jest gdzie się bawić tam imprezy bywały już większe jeżeli chodzi o ilość osób a auta sie postawi wjada dalej zeby z przodu bylo blizej do domu i tyle:)

:good: :good: :good: :good:

sie dogadamy napewno :D:naughty:

Seba ale musi być jeszcze coś "żeby druga strona dochodziła" :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to raz może być u Tomka na działce, raz gdzie indziej, całe lato mamy, tylko wcześniej trza się zgadywać (ja muszę wiedzieć przynajmniej miesiąc wcześniej)[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________

no mówię jak nie będzie pomysłu gdzie jechać to działka stoi otworem dom jest jak coś można gdzie się kimnąć, miejsce na grila czy na ognicho jest dużo i autka też będzie gdzie postawić jakieś 100m jest pub ze stołem bilardowym:D

Tomek, a co jak by zjechało 10 aut i 20 osób :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mariusz działka ma ponad hektar:D jest gdzie się bawić tam imprezy bywały już większe jeżeli chodzi o ilość osób a auta sie postawi wjada dalej zeby z przodu bylo blizej do domu i tyle:)

:good: :good: :good: :good:

sie dogadamy napewno :D:naughty:

Seba ale musi być jeszcze coś "żeby druga strona dochodziła" :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

misiek, nie wiem o co kaman :mysli: :mysli:

Opublikowano

kurfa wymiana kloców bez ściągacza to uj nie robota :ranting1:

do czego ściągacz :mysli: :mysli: przy klocuchach :cool1:[br]

do ściągania tłoczka

Opublikowano

Mówisz o tylnych? :mysli:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:37_________________________________________________Przerabiałem temat :gwizdanie:

Ale miałem sprzęta :wink4:

Opublikowano

tak tylnych :tongue4:

Opublikowano

tak tylnych

Peszek :confused4:

Opublikowano

moja działa a dokładniej rodziców raczej zawsze jest wolna tylko od razu mówię ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca odpada bo mam obowiązkowe praktyki ze szkoły w górach:D

Opublikowano

Misiek :doh1: :doh1: kurak lub coś innego przyprawionego przez kucharza Sebę :naughty: :naughty: :naughty:

kurfa wymiana kloców bez ściągacza to uj nie robota :ranting1:

do czego ściągacz :mysli: :mysli: przy klocuchach :cool1:[br]

do ściągania tłoczka

do ściągania tzn.masz na myśli do wciśnięcia go w zacisk :mysli: :mysli: czy coś nie kumam :wallbash:

Opublikowano

już sobie dorobiłem sprzęt :rolleyes:

Opublikowano

tak tylnych :tongue4:

no to pisz wcześniej :cool1: :cool1: :polew:

Opublikowano

Tak, Mario, dokładnie, tłoczek trzeba wkręcić w zacisk, nie można go wcisnąć na siłę.

Bartek napisał "ściągacz", bo "wkręcacz" to by chyba dziwnie zabrzmiało :gwizdanie:

Opublikowano

Misiek :doh1: :doh1: kurak lub coś innego przyprawionego przez kucharza Sebę :naughty: :naughty: :naughty:

kurfa wymiana kloców bez ściągacza to uj nie robota :ranting1:

do czego ściągacz :mysli: :mysli: przy klocuchach :cool1:[br]

do ściągania tłoczka

do ściągania tzn.masz na myśli do wciśnięcia go w zacisk :mysli: :mysli: czy coś nie kumam :wallbash:

do wciśnięcia bo trzeba jednocześnie wkręcać i wciskać :gwizdanie:

Opublikowano

już sobie dorobiłem sprzęt :rolleyes:

Ja miałem do dyspozycji taki od Volvo :D

Opublikowano

Tak, Mario, dokładnie, tłoczek trzeba wkręcić w zacisk, nie można go wcisnąć na siłę.

Bartek napisał "ściągacz", bo "wkręcacz" to by chyba dziwnie zabrzmiało :gwizdanie:

Kimi ale chyba wciskacz :mysli: :mysli:

Opublikowano

Tak, Mario, dokładnie, tłoczek trzeba wkręcić w zacisk, nie można go wcisnąć na siłę.

Bartek napisał "ściągacz", bo "wkręcacz" to by chyba dziwnie zabrzmiało :gwizdanie:

Kimi ale chyba wciskacz :mysli: :mysli:

Wciskowkręcacz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.