Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Misiek zrobił go samego, w sumie ma się ten zawód nie ? :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przytoczcie ten temat na spociku w niedzielę to z ochotą pogadamy :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Kimi ok :good: ale w takim razie przedniozaciskowy będzie inny ????????????

A z przodu trzeba wkręcać? Bo pierwsze słyszę :blink:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Nie no, kufa, tak to się nie da rozmawiać :disgust:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

Opublikowano

przytoczcie ten temat na spociku w niedzielę to z ochotą pogadamy :cool1: :cool1: :cool1:

uuuuu, grozisz ?????

Opublikowano

przytoczcie ten temat na spociku w niedzielę to z ochotą pogadamy :cool1: :cool1: :cool1:

A żebyś wiedział :decayed:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Zwariuję zaraz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kimi ok :good: ale w takim razie przedniozaciskowy będzie inny ????????????

A z przodu trzeba wkręcać? Bo pierwsze słyszę :blink:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Nie no, kufa, tak to się nie da rozmawiać :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

można też tłoczek jakąkolwiek rurką wcisnąć, po prostu trzeba zrobić dźwignię :naughty:

tak tylko jak zjedziesz klocki za dużo to tłok za bardzo wyjdzie i ni ch...ja nie wciśniesz go jakąś rurką :no:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

:mysli: :mysli:w masło powiadasz?

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

Bartku, wierzę Ci na słowo :cool1:

Opublikowano

Czyżby to było forum audi A4? :gwizdanie: normalnie jestem w szoku

Opublikowano

przytoczcie ten temat na spociku w niedzielę to z ochotą pogadamy :cool1: :cool1: :cool1:

A żebyś wiedział :decayed:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Zwariuję zaraz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Aż jestem ciekawy :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

nie mam już co tu szukać, chłopaki zaczęli gadać jak prawdziwi macho :cool1:

trzeba się ewakuować :strachliwy:

Opublikowano

można też tłoczek jakąkolwiek rurką wcisnąć, po prostu trzeba zrobić dźwignię :naughty:

tak tylko jak zjedziesz klocki za dużo to tłok za bardzo wyjdzie i ni ch...ja nie wciśniesz go jakąś rurką :no:

Ehhh, mechanicy :cool1:

Dwa duże śrubokręty - zapierasz na krzyż w zacisku i robisz tak, jakbyś próbował zamknąć nozyczki - wywierasz tym samym równomierny nacisk na obie strony tłoczka, coby go nie przekosiło, i wchodzi jak.... tłoczek w zacisk ( :naughty: :naughty: :naughty: ) - nie wiem, jak wchodzi k... w masło, więc nie prównuję :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

JA sie tylko kiedyś rozczarowałam, że z tylu nie ma czujników zużycia okładzin i zajechalam do mechanika bo mowie kurze cos nie mam hamulców :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kimi mnie też to szokuje - " 3 nowe odpowiedzi ..........." :polew: :polew: :polew:

tym czasem ja dziękuję za wszystko :hi: :hi: :hi:

Over and Out :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kimi ale tylne trzeba jednoczesnie wkrecac nie tylko wciskac ;)

Opublikowano

Dobrej nocki, Misie :papa:

Opublikowano

Kimi mnie też to szokuje - " 3 nowe odpowiedzi ..........." :polew: :polew: :polew:

tym czasem ja dziękuję za wszystko :hi: :hi: :hi:

Over and Out :wink4: :wink4:

:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.