Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka wszystkim z wieczora :hi::wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka wszystkim z wieczora :hi::wink4:

:hi:
Opublikowano

O, co tu tak dzisiaj pusto? :blink:

faktycznie :mysli: :mysli:

Opublikowano

u irka wszyscy siedzą :decayed:

Opublikowano

u irka wszyscy siedzą :decayed:

:thumbdown: u irc-a tylko Panton :cool1:

Opublikowano

nom właśnie nie... na irku cisza... :mysli:

Opublikowano

Panton potrzebuję potwierdzenia za tą cenę może to być coś dobrego czy przysłowiowa plastelina i przy pierwszej dziurze zonk

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-grafit-rs4-i1430208062.html

Opublikowano

O, Mario, siema :papa:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________i chriss :D

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:34_________________________________________________i Bartek też :D

Opublikowano

ewentualnie ktoś inny jak się orientuje :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:34_________________________________________________mówię o felgach.

Siemka Kimi :wink4: :wink4:

Opublikowano

Qrde, teraz sie witamy i na forum i na ircu? :mysli:

Bo nie chcę wyjść na chama i prostaka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja juz na forum nie moglem sie polapac tzn mialem zaleglosci a z irc-kiem to juz w ogole

Opublikowano

ja juz na forum nie moglem sie polapac tzn mialem zaleglosci a z irc-kiem to juz w ogole

Nie no wiesz, irc to tak na bieżąco, a na forum to tak bardziej filozoficznie mozna do tematu podejść, przemyśleć, podumać. :decayed:

Opublikowano

Mario podpytaj w dziale" Felgi i Opony" pewnie ktoś miał do czynienia z takim felunkiem i tym dystrybutorem bo na Allegro ta firma jest już od dawna :wink4:

Opublikowano

chriss wejdź na irca

i Tomek, Ty też :D

Opublikowano

Panton potrzebuję potwierdzenia za tą cenę może to być coś dobrego czy przysłowiowa plastelina i przy pierwszej dziurze zonk

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-grafit-rs4-i1430208062.html

to jest gówno... plastelina... :thumbdown:

Opublikowano

chriss wejdź na irca

i Tomek, Ty też :D

ja na razie irca sobie odpuszczam :wink4:
Opublikowano

Panton potrzebuję potwierdzenia za tą cenę może to być coś dobrego czy przysłowiowa plastelina i przy pierwszej dziurze zonk

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-grafit-rs4-i1430208062.html

to jest gówno... plastelina... :thumbdown:

tak myślałem :(

Opublikowano
Chromowane wentyle GRATIS!!!

Rozwaliło mnie to :cool1:

chriss czemu?

Opublikowano

Panton potrzebuję potwierdzenia za tą cenę może to być coś dobrego czy przysłowiowa plastelina i przy pierwszej dziurze zonk

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-grafit-rs4-i1430208062.html

to jest gówno... plastelina... :thumbdown:

tak myślałem :(

Chopacy pamiętajcie jedno... wszystkie NOWE felgi 17' do kwoty 1700zł to gówno chińskie... plastelina.... Używki w tej cenie można znaleźć ale o nowych oryginalnych można zapomnieć.

poszukać wam oryginalnych 17' do Audi... ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.