Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura:

Kasia chodź do nas :> :> :> :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedz Seba... dj chce sie spiknac :gwizdanie:

Opublikowano

dadzą rade :decayed:

Opublikowano

dzisiaj to chyba nie jedziemy na 18 nigdzie nie ?? odpuszczamy :)

no raczej tak :D
Opublikowano
  • Autor

nie no nie chce mi sie tez :) zrobimy sobie przerwe :) tez sie poniszczylem wczoraj troche :P

Opublikowano

a miałam się bawić do 4 rano :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

ale kimi potańcowaliśmy :naughty::wink4:

wstyd i hańba :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

nie lam sie Kacha :) kazdemu sie moglo zdazyc :)

Opublikowano

a miałam się bawić do 4 rano :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

ale kimi potańcowaliśmy :naughty::wink4:

wstyd i hańba :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Jaki wstyd, jaki wstyd.

Normalna sprawa :D

Opublikowano

o co kaman z tym gościem co się przykleił do golfa?

Opublikowano

no nie mielismy gdzie Cie zapakowac, juz chcieli Cie do bagaznika ladowac :polew: :polew:

Opublikowano

:D

Opublikowano

o co kaman z tym gościem co się przykleił do golfa?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Was pakowaliśmy do auta Gołego, podczepił się pasażer "na gapę" i mieliśmy mały kłopot, by mu uświadomić, że chyba pomylił samochody :polew: :polew: :polew:

Najpierw myslelismy, że to jakiś jego kolega, ale nas wyprowadził z błędu, więc usunęliśmy gościa :>

Opublikowano

hahah taka tworcza rozmowa byla ... o ma pan juz kogos, a to wy go nie znacie....nie.... te koles co tu robisz.... jestem od seby..... wyp@#$%^ bo cie zabijemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahah taka tworcza rozmowa byla ... o ma pan juz kogos, a to wy go nie znacie....nie.... te koles co tu robisz.... jestem od seby..... wyp@#$%^ bo cie zabijemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahah taka tworcza rozmowa byla ... o ma pan juz kogos, a to wy go nie znacie....nie.... te koles co tu robisz.... jestem od seby..... wyp@#$%^ bo cie zabijemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no :polew: :polew: :polew: LDZ_Banda górą :a4fan:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________ :afro:
Opublikowano

Ty, to może był jakiś kolega Seby naszego? A myśmy go tak brzydko potraktowali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pieciu chlopa a on nie zdrefil, ale nie chcial polubownie rozmawiac

Opublikowano

No tak to był przecież gość od Seby :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 17:43_________________________________________________tak bynajmniej twierdził :afro:

Opublikowano

chriss to afro mi miska przypomina :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.