Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lista podpisana, można iść dalej :gwizdanie:

:polew:

Nie no, trzeba zapodać jakiś temat :mysli:

Może d*py? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja zacznę:

2.0 TDi PD 140 KM jest do d*py :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi chyba na d*py :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:21_________________________________________________Kimi ty jeszcze w pracy czy już w domku ???

Opublikowano

Kimi chyba na d*py :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:21_________________________________________________Kimi ty jeszcze w pracy czy już w domku ???

W domu w domu, w robocie wyczerpał mi się limit na siedzenie na forum :D

Opublikowano

na d*py działają V-ki :naughty:

Opublikowano

lista podpisana, można iść dalej :gwizdanie:

:polew:

Nie no, trzeba zapodać jakiś temat :mysli:

Może d*py? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja zacznę:

2.0 TDi PD 140 KM jest do d*py :D

potwierdzam... miałem ten silnik i :thumbdown:

Opublikowano

Seba, znowu nie zrobiłeś klikalnych panienek :facepalm:

Ściąga espeszaly for ju:

PRZYKŁAD LIVE:

8a652ea3-7988.jpg

KOD DO PRZYKŁADU:

:D :D :D

Opublikowano

mam nadzieję, że się poprawi - też puściłem swoją propozycję :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kurde ale te fele dodają wyglądu dla B5. :shocked:

Opublikowano

Kurde ale te fele dodają wyglądu dla B5. :shocked:

fele miodzo ale i kolorek tez :naughty:
Opublikowano

To było zdjęcie wzięte pierwsze z brzegu, ale widziałem też takie S4 B5, że dostawałem ślinotoku na sam ich widok :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kurde ale te fele dodają wyglądu dla B5. :shocked:

fele miodzo ale i kolorek tez :naughty:

kolorek srebrny lub czarny byłby lepszy... :wink4:

Opublikowano

Czarny :slina: :slina: :slina: :slina:

Czekajcie, poszukam eSy na czarnych felach :D[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:35_________________________________________________726fmc.jpg

Cholera, Avusy oklejone czarną folią :mysli: :mysli: :mysli:

Hmmm..... w mej głowie kiełkuje pewna myśl.... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Kimi oklejenie folią felg chyba nie będzie cię zadowalało :no:

Opublikowano

Czarny :slina: :slina: :slina: :slina:

Czekajcie, poszukam eSy na czarnych felach :D[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:35_________________________________________________726fmc.jpg

Cholera, Avusy oklejone czarną folią :mysli: :mysli: :mysli:

Hmmm..... w mej głowie kiełkuje pewna myśl.... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

zły pomysł... :rolleyes:

Opublikowano

ja próbowałem oklejać - wyszło :sick3: + :thumbdown:

Opublikowano

Mówicie.... :mysli:

Ehh, no bo ja tak chcę czarne felgi mieć :smutas:

Opublikowano

Mówicie.... :mysli:

Ehh, no bo ja tak chcę czarne felgi mieć :smutas:

Kimi ja też :pociesz: ale pozostaje malowanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:52_________________________________________________jutro będę w jednym punkcie gdzie malują felgi - z ciekawości spytam jaki koszt :wink4:

Opublikowano

Mówicie.... :mysli:

Ehh, no bo ja tak chcę czarne felgi mieć :smutas:

Kimi ja też :pociesz: ale pozostaje malowanie :gwizdanie:

Droga impreza, jedna firma mi odpisała na zapytanie o koszt: 170 PLN za sztukę... ;(

Opublikowano

Ale w łodzi ta firma ??/[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:56_________________________________________________swoją drogą ok 600 pln-ów trzeba by szykować :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

co jest z ircem ??[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:58_________________________________________________powiem tak Mario jak dla mnie to jestes wygranym z propozycja ... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.