Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da się rns'a wrzucić, tylko bez emulatora CAN trzeba sobie włączać ręcznie (nie śmiga po zapłonie) i jest jeszcze parę niedogodności. Tunel można dorezać, ale najlepiej kupić poliftowy 2DIN. Wtedy tylko podłączenie, dodatkowa antena do navi i jest ok. Co jak co, ale temat o wrzuceniu navi mamy na forum baaaardzo rozbudowany;D

no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia :przebiegly:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi, Seba i reszta bandy, a Wy ?????????????????? Piszecie się na pizzunię ??? :slina: :beer1: :slina:

bo trza stoliki rezerwować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Opublikowano

no przeciez juz ci napisali ci co byli na forum kto zawita a kto nie :cool1:

Opublikowano

Da się rns'a wrzucić, tylko bez emulatora CAN trzeba sobie włączać ręcznie (nie śmiga po zapłonie) i jest jeszcze parę niedogodności. Tunel można dorezać, ale najlepiej kupić poliftowy 2DIN. Wtedy tylko podłączenie, dodatkowa antena do navi i jest ok. Co jak co, ale temat o wrzuceniu navi mamy na forum baaaardzo rozbudowany;D

no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia :przebiegly:

klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować :mysli:
Opublikowano

Kasia mysli tylko o Kimim :P na reszte nie patrzy :gwizdanie:

Opublikowano

Da się rns'a wrzucić, tylko bez emulatora CAN trzeba sobie włączać ręcznie (nie śmiga po zapłonie) i jest jeszcze parę niedogodności. Tunel można dorezać, ale najlepiej kupić poliftowy 2DIN. Wtedy tylko podłączenie, dodatkowa antena do navi i jest ok. Co jak co, ale temat o wrzuceniu navi mamy na forum baaaardzo rozbudowany;D

no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia :przebiegly:

klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować :mysli:

S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Kasia mysli tylko o Kimim :P na reszte nie patrzy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

zostałeś pominięty

Opublikowano

Da się rns'a wrzucić, tylko bez emulatora CAN trzeba sobie włączać ręcznie (nie śmiga po zapłonie) i jest jeszcze parę niedogodności. Tunel można dorezać, ale najlepiej kupić poliftowy 2DIN. Wtedy tylko podłączenie, dodatkowa antena do navi i jest ok. Co jak co, ale temat o wrzuceniu navi mamy na forum baaaardzo rozbudowany;D

no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia :przebiegly:

klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować :mysli:

S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :kox: :gwizdanie:

;( to tak jak u mnie zaczynam też ciąć koszty
Opublikowano

a co jak zona sie znudzi i bedziesz jeszcze kochanke musial oplacac :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Da się rns'a wrzucić, tylko bez emulatora CAN trzeba sobie włączać ręcznie (nie śmiga po zapłonie) i jest jeszcze parę niedogodności. Tunel można dorezać, ale najlepiej kupić poliftowy 2DIN. Wtedy tylko podłączenie, dodatkowa antena do navi i jest ok. Co jak co, ale temat o wrzuceniu navi mamy na forum baaaardzo rozbudowany;D

no wlasnie troszke poczytalem :gwizdanie: jak dla mnie czarna magia :przebiegly:

klysiu ja słyszałem ze zmieniasz auto, więc po co chcesz rns'a montować :mysli:

S4 teraz to sie zrobila daleka przyszlosc ;( a inne nie wchodzi w gre :kox: :gwizdanie:

;( to tak jak u mnie zaczynam też ciąć koszty

:wink4:
Opublikowano

a co jak zona sie znudzi i bedziesz jeszcze kochanke musial oplacac :polew: :polew: :polew: :polew:

to sie będzie jakos kombinować :tongue4:
Opublikowano

i tak mniejsze koszta niż zmienić na nowszy model :P

Opublikowano
  • Autor

Kimi, Seba i reszta bandy, a Wy ?????????????????? Piszecie się na pizzunię ??? :slina: :beer1: :slina:

bo trza stoliki rezerwować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ja na weekend jestem w warszawie :confused4:

Opublikowano

i tak mniejsze koszta niż zmienić na nowszy model :P

zgadza sie :wink4:
Opublikowano

klysek89 no i w B5 RNS-E nie gada z FISem bo brak CANa.... ale temat spokojnie do ogarnięcia. Z tego co wiem to największy problem jest z ramką :D by to kolorystycznie i ładnie wpasować do fury... tutaj chyba najwięcej rezania :wink4:

Opublikowano

to jest do opanowania, troche czasu + lektury + zdolności manualnych i się da

Opublikowano

klysek89 no i w B5 RNS-E nie gada z FISem bo brak CANa.... ale temat spokojnie do ogarnięcia. Z tego co wiem to największy problem jest z ramką :D by to kolorystycznie i ładnie wpasować do fury... tutaj chyba najwięcej rezania :wink4:

no jakos tak poogladalem na allegro i weny na rns dostalem :tongue4::wink4:
Opublikowano

Seba powiem ci, że dziołchy dają radę :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed::slina: :slina: :slina::good: :good: :good:

Opublikowano
:shocked: duuuuuuuuuupeczkiiiiiiii nowe :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.