Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy śniegi stopnieja....

bilety do Szwecji po pare złoty dosłownie

zapraszam :>[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:03_________________________________________________Misiek ja cały czas k...rwa tesknie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ouuu ale bez drzewa bym chcial jechac :kox:

Opublikowano

opał zostaw w Krakowie u Michała :evil:

Opublikowano

to co Ty tam sama robisz ??

Opublikowano

mam gumowego przyjaciela :kox:

Opublikowano

damn.... tak zarabiac w polsce tez mozna :P

Opublikowano

pewnie można...

porozmawiajmy o autach :evil:

Opublikowano

ehh ja tu o wakacjach a ta mi o autach :confused4:

Opublikowano

na wakacje już się wprosiłam do Ciebie, zapomniałeś???? :gwizdanie:

Opublikowano

przy świadkach potwierdziłeś, nie wyprzesz się już :cool1:

Opublikowano

popatrz na jej nogi....nawet bym nie smial :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko patrzenie mi pozostało :rolleyes:

Opublikowano

z wieczora :hi:

się nam wiosna zrobiła za oknem :polew:

dobrze ze koł nie wymieniłem :kox:

Opublikowano

z wieczora :hi:

się nam wiosna zrobiła za oknem :polew:

dobrze ze koł nie wymieniłem :kox:

Chriss Ty opon nie zmieniles a mi auta nie oddali

Opublikowano

cholera Panton mam pełnego FIS-a

Zamotałeś mnie tylko :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To przejdź się do autka... i wykręć żarówkę... najprościej z tylnej lampy... odkręcasz jedną śrubę, wyciągasz lampę... wypinasz wiązkę kabli lub sam plastik na którym są wkręcone żarówki wypinasz.... wyjmujesz jedną żarówkę, zostawiasz to na wiszącym kablu (żarówką w kieszeni). Idziesz do auta i zapalasz... czekasz 15-20s max 30s. Zobacz czy pojawi się ikonka spalonej żarówki wraz z napisem, która jest spalona (czy oświetlenia tablicy, światła pozycyjnego itp). I daj znać jakie wyniki - czy FIS coś pokazał.

Pantonik nie muszę iść do autka - wiem, że pokaże mi i napisze oczywiście (tylko, że po niemiecku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:) która żarówka jest spalona :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________Siema Ania co ty gadasz z tą chmurą :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Przecież będziesz świecić jak przyjedziesz :shocked: :shocked: :shocked:

jeżeli FIS krzyczy, że żarówka spalona to tym bardziej jest zastanawiające z tym co napisałeś poniżej

żadnych błędów wszystko OK :good:

świecą w sumie od niedawna więc zobaczymy jeszcze jak długo :decayed: :decayed: :decayed:

może masz żarówkę LED z wbudowanym rezystorem i dlatego nie krzyczy.... :wink4:

Opublikowano

Pantonik mam takie żaróweczki :naughty: :naughty: :naughty:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________Jak by ktoś nie wierzył, że u mnie pada :wink4: :wink4: :wallbash: :wallbash:

DSC06927.jpg

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 00:21_________________________________________________Siemanko wszystkim :hi:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 09:03_________________________________________________Jak tam samopoczucie Kimi ??? :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

He he siemanko siemanko :D

A luzik, też się cieszę, że się nie dałem pogodzie skusić na wrzucenie letnich :tongue4:

Opublikowano

bry :wink4:

u mnie już nie pada ale wciąż biało :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 09:19_________________________________________________a tak było do nie dawna

DSC00074.jpg

Opublikowano

bry :wink4:

u mnie już nie pada ale wciąż biało :naughty:

Hej Aniu :hi:

Dobrze doczytałem, że zostajesz w SWE na dłużej? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.