Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byl bym wdzieczny :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:dziura: :dziura: :dziura:
Opublikowano

:dziura: :dziura: :dziura:

Co się czaisz? :D

Opublikowano

a jakoś tak :wink4: :wink4: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 12:02_________________________________________________cholerka :confused4: chętnie bym podleciał dziś na spocik :kwasny: ale goście goście :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Dasz radę dzisiaj na spota przylecieć? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 12:03_________________________________________________A, czyli nie :no:

Opublikowano

nie da rady chłopak, bo nie ma kiedy wytrzeźwieć :>

Opublikowano

nie da rady chłopak, bo nie ma kiedy wytrzeźwieć :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie da rady chłopak, bo nie ma kiedy wytrzeźwieć :>

:good: :good: :good: :> :> :> cholera muszę wziąć wolne w środę na dojście do siebie :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No ja jestem dzisiaj na 200%, już od kilku dni emocjonalnie szykuję się na spota.

Opublikowano

No ja jestem dzisiaj na 200%, już od kilku dni emocjonalnie szykuję się na spota.

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 12:15_________________________________________________Kimi proszę mi tam ładnie nowego kolegę przyjąć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No tylko nie wiem czy krawat zakładać :). W każdym bądź razie ciesze się, że będę Was mógł poznać osobiście. Może odpowiecie mi na kilka pytań... zobaczymy. Tylko gdzie ostatecznie spot ma być rozumiem dowiemy się z forum?

Opublikowano

No tylko nie wiem czy krawat zakładać :). W każdym bądź razie ciesze się, że będę Was mógł poznać osobiście. Może odpowiecie mi na kilka pytań... zobaczymy. Tylko gdzie ostatecznie spot ma być rozumiem dowiemy się z forum?

:polew: :polew: :polew: krawatu nie zakładaj, a spocik zapewne na Włokniarzy :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

No tylko nie wiem czy krawat zakładać :). W każdym bądź razie ciesze się, że będę Was mógł poznać osobiście. Może odpowiecie mi na kilka pytań... zobaczymy. Tylko gdzie ostatecznie spot ma być rozumiem dowiemy się z forum?

Dzisiaj standard - REAL, godzina 18.

Nic się nie bój :D

Aha, bez skrzynki wódki i dwóch krat browarów nawet nie masz się co pokazywać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kimi co tak pojawiasz sie i znikasz na IRC-u

Opublikowano

Kimi co tak pojawiasz sie i znikasz na IRC-u

Aaaa, bo skuszony "wodotryskami" zainstalowałem Ubuntu 11.04 i teraz ogarniam, bo zmieniła się całkowicie filozofia działania pulpitu i kurna nie mogę się na razie "odnaleźć" :disgust:

Opublikowano

Ubuntu..... :polew:

Opublikowano

Ubuntu..... :polew:

Jednak wygoda wzięła górę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Kimiasz to wypalisz mi cd :rolleyes:

Opublikowano

Kimiasz to wypalisz mi cd :rolleyes:

Już wypaliłem :P

Opublikowano

Kimiasz to wypalisz mi cd :rolleyes:

Już wypaliłem :P

:dance: musze przytwierdzic ta wlepe co Wito dawal ostanio na grilu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.