Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest jeszcze user Czaki22 ktory tez ma sporo czesci sam od niego nie raz kupowalem takze mozna do niego skrobnac w sprawie przeplywki :)

tak czy siak 250 zl za nowa to chyba malo prawdopodbne chociaz moze sie nie znam w sumie to napewno sie nie znam :):decayed: :decayed: :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanulec no dzien wczesniej i bylby blogowslawiony. Ale gratulujemy z Asia

Opublikowano

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

:shocked: :shocked:
Opublikowano

...aaa bym zapomniał Szamek pewnie z prania tapicery zrezygnuje .... :decayed::naughty:

Opublikowano

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

witam was cziule. :decayed:

jak tam ten filmik? jest już może? nie widzę wielkiej flagi wywieszonej nigdzie, więc zakładam że jeszcze nie czas?

trochę się nasłoneczniłem :)[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:17_________________________________________________

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

piknie. kolejny ropniak :P

co to jest to na prawo od ręcznego?

Opublikowano

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

...tak w nocy rusza do kraju ...

Opublikowano

witam was cziule. :decayed:

jak tam ten filmik? jest już może? nie widzę wielkiej flagi wywieszonej nigdzie, więc zakładam że jeszcze nie czas?

trochę się nasłoneczniłem :)[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:17_________________________________________________

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

piknie. kolejny ropniak :P

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

Opublikowano

Eeeee tam, następne B7 Avant "w dizlu" :decayed: :decayed: :decayed:

To już się robi nudne. :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no fpyte kurde to pocisnal nie ma co :D

musi do nas przyleciec nie ma c**ja we wsi :D:decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

ładna suka :wink4:

ty tez jestes ladna suka :drool: :boobs::ssij:
Opublikowano

Eeeee tam, następne B7 Avant "w dizlu" :decayed: :decayed: :decayed:

To już się robi nudne. :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed:

:D[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:48_________________________________________________

witam was cziule. :decayed:

jak tam ten filmik? jest już może? nie widzę wielkiej flagi wywieszonej nigdzie, więc zakładam że jeszcze nie czas?

trochę się nasłoneczniłem :)[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:17_________________________________________________

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

piknie. kolejny ropniak :P

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

WEBASTO :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

ładna suka :wink4:

ty tez jestes ladna suka :drool: :boobs::ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

:shocked: :shocked:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:04_________________________________________________Szamek ale dasz sie brykąć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:05_________________________________________________ale WEBASATO też bym chciał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:08_________________________________________________bo Kacha non stoper narzeka ze jej zimno :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:09_________________________________________________heloł róbmy jutro jakiegoś spocika :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:11_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no fpyte no a ja w stolnicy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:13_________________________________________________Mario teraz to i jak pykam :D :D :D pyka ktos ?? ja 4 koncze :D

Opublikowano

k**wa nie miałeś gdzie jechać tylko Wawy - w Zgierzu tyle miejsca :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:17_________________________________________________zapewniam - było by zacnie :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.