Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ouu lubie :D to sie zdryndamy kolo 14[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:26_________________________________________________jeszcze zobacze czy po drodze dja nie wezme

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ouu lubie :D to sie zdryndamy kolo 14[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:26_________________________________________________jeszcze zobacze czy po drodze dja nie wezme

no dobra pewnie Bart bedzie tutaj siedzial to go poinformujemy o naszym planie :gwizdanie:
Opublikowano

a marcin zalapujesz sie na chlanie jutro ?

Opublikowano

siemano :hi:

zakupy możemy zrobić na miejscu w Selgrosie Tomek ma karte :>

no przeciez to norma.... kiedy zlot kiedy.... a w dzien... mnie nie bedzie, tego nie bedzie tamtego tez nie :decayed:

ja moge wpasc jutro do Ciebie a potem zadzwonimy po Dara to przyjedzie moze po nas :gwizdanie:

:good: ja jeszcze zadzwonie dzisiaj do Barta zeby przyjechal dylizansem do mnie i piojedziemy wszyscy :decayed:

to ja też bym sie załapał :naughty:
Opublikowano

imo ja tez mam karte jakby co :gwizdanie:

Opublikowano

a no to :good:

więc wstępnie ustalenie jest takie ze spotykamy się przed Selgrosem robimy zakupy i :drunk:

Opublikowano

o ktorej ??

o 15:30-16:00 pasi :mysli:
Opublikowano

obojetne mi sie nie chce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

obojetne mi sie nie chce :polew: :polew: :polew:

szczerze mam to chyba w d*pie nic nie ustalone,zero k**wa niczego jak cos to ja bede czekal na jakeiegos sms-a czy cus :gwizdanie:
Opublikowano

Klysiu jakby co to pojedziemy fura, dodzwoniles sie do Barta ?

Opublikowano

Klysiu jakby co to pojedziemy fura, dodzwoniles sie do Barta ?

no a co mam mu powiedziec zeby na ktora byl u mnie ????
Opublikowano

obojetne mi sie nie chce :polew: :polew: :polew:

szczerze mam to chyba w pupie nic nie ustalone,zero ku*** niczego jak cos to ja bede czekal na jakeiegos sms-a czy cus :gwizdanie:

to ja pierdziele idę na miasto na browar bo z wami się nie mozna dogadać :rant:
Opublikowano

Krzysiu a jest tam jakas chata zeby w razie np. sniegu sie shcowac ????

Opublikowano

JAK DO 23 NIC SIE TU NIE ROZWINIE TO ROBIE JUTRO ZAWIAS I SPADAM NA DZIALE DO RODZINY NO SORKI ALE POWINISMY SIE ZGADAC PRZYNAJMNIEJ WCZORAJ :gwizdanie: A TU WIDZE TYLKO BARTASA I KRZYSKA

Opublikowano

ale bylo chyba ustalone ze o 16 pod selgrosem, cos mi sie wczoraj obilo o uszy[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:05_________________________________________________Klysiu nawet adres jest podany kilka stron wczesniej

Opublikowano

ale bylo chyba ustalone ze o 16 pod selgrosem, cos mi sie wczoraj obilo o uszy[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:05_________________________________________________Klysiu nawet adres jest podany kilka stron wczesniej

:good:
Opublikowano

qrde, ludziki... Koło 16-17 spotykamy się pod selgrosem, kupujemy co trzeba i jedziemy do Tomka na działkę. Tak pijemy, grillujemy, tańczymy, śpiewamy i najogólniej mówiąc - dobrze się bawimy. Potem grzecznie zawijamy na chatę i już;p W kwestii transportu - jutro się wszystko wyjaśni - kto kogo zabiera, etc;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.