Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka z popołudnia :wink4: :wink4: :wink4:

.............. wdziewacie garnitury ? :mysli:

wypadało by coś ładniejszego przywdziać :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mario o ktorej wyruszacie? może się z Wami zabiore tzn, za wami :cool1:

Opublikowano

Kiedy u nas bedzie tak jak w Wenezueli w Caracas - 0,13 zł/l paliwa efekt - 45 l benzyny kosztuje poniżej 6 zł.

Opublikowano

nigdy

Opublikowano

Kiedy u nas bedzie tak jak w Wenezueli w Caracas - 0,13 zł/l paliwa efekt - 45 l benzyny kosztuje poniżej 6 zł.

Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej.

Opublikowano

to paliwo to czlowieka zrujnuje mialem sie na mpk przeniesc ale w zyciu nie chce mi sie, wsiadam i jade gdzie chce a trambambaj czy autobambus nie pojedzie wszedzie

Opublikowano

Kiedy u nas bedzie tak jak w Wenezueli w Caracas - 0,13 zł/l paliwa efekt - 45 l benzyny kosztuje poniżej 6 zł.

Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej.

a najlepsze jest to całe tłumaczenie ceny.... bo dolar jest mocny, bo baryłka jest droga a ostatnio baryłka poleciała w dół... złotówka się umocniła a na stacjach ceny nie drgnęły w dół.... cena paliwa jest z kosmosu ale ch***..... niech już będzie nawet po 6zł za 98 tylko w tej cenie paliwa jest podatek drogowy..., który miał być przeznaczony na autostrady, drogi szybkiego ruchu, obwodnice... na naprawę dróg miejskich a jakie mamy drogi??? :rant: No kuwa jakie mamy drogi w tym pierdo.... kraju :wallbash: :wallbash: :wallbash: :ranting1:

Opublikowano

Kiedy u nas bedzie tak jak w Wenezueli w Caracas - 0,13 zł/l paliwa efekt - 45 l benzyny kosztuje poniżej 6 zł.

Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej.

a najlepsze jest to całe tłumaczenie ceny.... bo dolar jest mocny, bo baryłka jest droga a ostatnio baryłka poleciała w dół... złotówka się umocniła a na stacjach ceny nie drgnęły w dół.... cena paliwa jest z kosmosu ale ch***..... niech już będzie nawet po 6zł za 98 tylko w tej cenie paliwa jest podatek drogowy..., który miał być przeznaczony na autostrady, drogi szybkiego ruchu, obwodnice... na naprawę dróg miejskich a jakie mamy drogi??? :rant: No kuwa jakie mamy drogi w tym pierdo.... kraju :wallbash: :wallbash: :wallbash: :ranting1:

a propos stanu dróg jest taka ulica w Lodzi gdzie można już posadzić kilka drzewek :] zmieszczą się spoko a przy okazji będą z daleka widoczne i zaoszczędzi sie na wymianie kół i prostowaniu felg

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema Klysiu widze ze nowa praca Ci sluzy wczesnie w domu i na forum nawet zawitac :)

Opublikowano

no praca naprawde super :decayed: 7-8 do pracy 14-15 juz w domu :dance:

Opublikowano

no to gicio pprawiles sobie o niebo bo z tego co mowiles to wczesniej nie byla to praca tylko niewolnictwo

Opublikowano

no to gicio pprawiles sobie o niebo bo z tego co mowiles to wczesniej nie byla to praca tylko niewolnictwo

gorzej niz ruskie lagry :gwizdanie:
Opublikowano

siema Chriss-u jak tam przygotowania?

Opublikowano

z wieczora :hi: :hi: :hi:

zaczyna się :strachliwy: .....to chyba stres ;(

Opublikowano

z wieczora :hi: :hi: :hi:

zaczyna się :strachliwy: .....to chyba stres ;(

Siemano :hi: :hi: :hi:

Będzie dobrze, dasz radę :good: :good: :good:

A jak tam Iza? Przeżywa też? :naughty:

Opublikowano

kiedy bedziecie miec dzieci :mysli::tongue4::naughty:

Opublikowano

Chriss powoli wpada w panikę ale spokojnie.... da radę chłopak.... już ja go jutro przypilnuję by się nie wycofał :>

Opublikowano

Siema :>

Opublikowano

siema :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.