Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS4 białą B8

nie wyszły RS4 b8 :cool1: jak już to b7 :decayed:

:good:

wyszło RS A1 za to

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ale stalem na trawie gdzie nie ma chodnika tylko jakies pojebane drzewo roslo a kto dzownil na straz wiejks to wiem juz zjebalem dzisiaj od dolu do gory a lakier sobie zaraz zakupie i bede robil :)

Opublikowano

kup se kredke z Mango :decayed:

Opublikowano

no taka co rysy likwiduje za jednym pociagnieciem :polew:

Opublikowano

i lakieruje :polew:

Opublikowano

a moze ktos kupowal i mi pozyczy na jedna kreske :D

Opublikowano

z pewności każdy ją trzyma w domu :D

Opublikowano

RS4 białą B8

nie wyszły RS4 b8 :cool1: jak już to b7 :decayed:

to co ja qwa widziałem :mysli:

juz znalazłem bo nawet fotkę cyknąłem coś takiego:

wiem że gówno widać :decayed:

rs4_chyba.jpg

Opublikowano

a moze ktos kupowal i mi pozyczy na jedna kreske :D

na kreskę to trzeba zapracować, nikt ci nie pożyczy :polew:

Opublikowano

żarniki takie cóś ? http://allegro.pl/nowe-zarniki-zarowki-xenon-audi-a4-b6-i1608380491.html

przetwornice --http://allegro.pl/przetwornice-xenon-audi-a3-a4-8e0-941-329-i1632946107.html[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 11:26_________________________________________________

Podczas przeglądania ogłoszeń natknąłem się na takie coś :mysli:

Witam. Niedawno się zaręczyłam, ale z uwagi na to, że jestem rozwiedziona mam ograniczone zaufanie do mojego partnera. Zanim podejmę ostateczną decyzję chcę go sprawdzić. Poszukuję odważnej i ładnej dziewczyny, która się tego podejmie. Zaznaczam, że żadne intymne kontakty nie wchodzą w grę. Poprostu osoba, która się tego podejmie musi znaleźć się o określonym czasie w danym miejscu i jakoś do niego zagadać. A potem tylko czekać na rozwój sytuacji. W zamian za to proponuję pieniądze (do uzgodnienia) lub ewentualnie mogę odwdzięczyć się tym samym. Zapraszam wszystkie zdecydowane kobiety. Z uwagi na to, że mieszkam ze swoim facetem nie podaje numeru tel. Proszę o kontakt mailem. Napewno odpowiem, a jeśli podasz nr tel oddzwonie. Pozdrawiam.

więc panowie uważać :naughty: bo kobietki to spryciule są :kox:

oj Krzysiu Krzysiu, od dawien dawna wiadomo, że spryciule a ta tutaj to najwidoczniej szukała egzemplarza w stylu geja co to odporny na damskie wdzieki, pójdą razem na zakupy i poplotkują :kwasny:

taaa.... i to ogłoszenie jest tego doskonałym przykładem.... jakby baby były sprytne to by nie było tego typu ogłoszeń, sprawdzania, inwigilowania, kombinowania tylko wiedziałyby kogo mają... i zajęłyby się czymś pożytecznym np. developerką w swoim temacie a nie takimi bzdurami... rzeczywistość podpowiada co innego... ponad 50% kobitek to idiotki... :rolleyes:

Opublikowano

RS4 białą B8

nie wyszły RS4 b8 :cool1: jak już to b7 :decayed:

to co ja qwa widziałem :mysli:

juz znalazłem bo nawet fotkę cyknąłem coś takiego:

wiem że gówno widać :decayed:

rs4_chyba.jpg

to S4 ... widać zresztą brak charakterystycznych dla RS-a skrzeli po bokach tylnego zderzaka
Opublikowano

RS4 białą B8

nie wyszły RS4 b8 :cool1: jak już to b7 :decayed:

to co ja qwa widziałem :mysli:

juz znalazłem bo nawet fotkę cyknąłem coś takiego:

wiem że gówno widać :decayed:

rs4_chyba.jpg

Ktoś sobie dokleił znaczek.

RS4 były tylko B5 (Avant) i B7 (sedan/Avant).

Co do tej czerwonej RS5, co bartek1605 pisał, też widziałem ją już kilka razy: raz na Pojezierskiej i parę razy na Zachodniej przy Limanowskiego (na łódzkich blachach :P )

Chyba idzie burza :disgust:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:02_________________________________________________Aha, chyba czas na zmianę lokalizacji w profilku :D :D :D[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:03_________________________________________________

No i siup, poszło :P

Opublikowano

dokleił... nie dokleił... po prostu ma RS4 koleś... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a to takie buty :naughty: ktoś chciał chrissa zrobić w chu...a :bicz3:

Opublikowano

a to RS5 widziałem kilka razy w Łodzi... kozacka maszyna i nic tam nie jest doklejane... :decayed:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:06_________________________________________________Twoja RS4 Chriss :D

http://postimage.org/image/2otmqk03o/

Opublikowano

zgadza sie :decayed:

Opublikowano

i po tej fotce widać, że znaczek się zgadza więc źle zobaczyłeś.... znaczek jest S4 a nie RS4.... okulista się kłania... :polew:

Opublikowano

oj tam oj tam :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:15_________________________________________________czyli wniosek ze jakoś to S4 mnie nie podchodzi :cool1:

Opublikowano

tylko musi być w sedanie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.