Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

img873202.jpg

img873902.jpg

Spojrzałem na rejestrację i uffff.... :D

Bo już myślałem, że swoją przemalowałeś na taką gejownię :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:24_________________________________________________Kimiasz,Bartek(zwracam sie do palaczy) :decayed: rozkminiales kiedys temat tego e-faajka :mysli:
Opublikowano

nie, i nie mam zamiaru :tongue4:

to jest jak pukać gumową lale :decayed:

Opublikowano

http://demotywatory.pl/3130242/Drogowcy[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 18:23_________________________________________________

nie, i nie mam zamiaru :tongue4:

to jest jak pukać gumową lale :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

witam wszystkich :decayed:

:dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura:

pamiętacie mnie jeszcze :?: :?: :?: :mysli::wink4:

niezły pomysł z tym Sulejowskim, ale jakby pojechało więcej ludzi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w weekend u nas są Dni Zgierza, w sobotę jest koncert Kory, może jak nie nad Sulejowski to do Zgierza :mysli: :mysli: :mysli:

Gdzie ty byłaś jak cię nie było "bejbe" :mysli: :mysli: :mysli:

Przepraszam a co to my dziś za dzień mamy :?: :?: :?: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jak na moje oko to wtorek :D

Opublikowano

dzien matki z dzieckiem :decayed:

Opublikowano

jak na moje oko to wtorek :D

:heat: :heat: :heat: czyli poniedziałek przeleciał nie zauważony :good: :good: :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chlopokki no i co robimy z letnim ogolniaskiem :mysli: czekamy dalej jak sie sytuacja rozwinie :gwizdanie:

Opublikowano

img873202.jpg

img873902.jpg

Spojrzałem na rejestrację i uffff.... :D

Bo już myślałem, że swoją przemalowałeś na taką gejownię :decayed: :decayed: :decayed:

Kimiaszku pod Twoj kolorek nika :P

Opublikowano

img873202.jpg

img873902.jpg

Spojrzałem na rejestrację i uffff.... :D

Bo już myślałem, że swoją przemalowałeś na taką gejownię :decayed: :decayed: :decayed:

Kimiaszku pod Twoj kolorek nika :P

kiedy jedziesz nad ten sulejowek ????
Opublikowano

kto kufa ? jaki sulejowek ?

Opublikowano

kto kufa ? jaki sulejowek ?

no tam gdzie z Asia lecicie :kox:
Opublikowano

jutro wylot[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 19:24_________________________________________________jakies zyczenia masz :gwizdanie:

Opublikowano

kto kojarzy tytul od 1:49 za c**j nie moge sobie skojarzyc :disgust: tylko w normlanej wwersji nie umcyk umcyk[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 19:26_________________________________________________

jutro wylot[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 19:24_________________________________________________jakies zyczenia masz :gwizdanie:

a gdzie konkretnie lecicie bo zapomnialem :mysli:
Opublikowano

rodos

to przywiez mi ptaka DODO :tongue4::kox:

dodo.jpg

Opublikowano

The Cranberries - Zombie

Opublikowano

The Cranberries - Zombie

juz odnalazlem :good: to jak bedzie z ptaszyskiem :mysli:
Opublikowano

mozesz wpasc i od razu mi ptaszka opierdzielic :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.