Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Siemano z po południa :hi: :hi:

niektórzy już mają weekend :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2: :> :> :>

:doh1: :doh1: :doh1:

ku...wa czemu mi nikt nie powiedział, że dziś jest czwartek :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i jeszcze jutro do pracy

doznałem szoku kilka minut temu :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zabiles mnie po prostu poleglem Mario na prezydenta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zabiles mnie po prostu poleglem Mario na prezydenta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:> :> Seba najgorsze jest to, że ja to mówię całkiem poważnie ;( ;( jakoś tak chyba żyję już piątkiem chociaż nic specjalnego nie będzie :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj żyłem wtorkiem... z kolegą rozmawiałem i mówię "dzisiaj jest środa czy wtorek? nie no dzisiaj jest wtorek...." dopiero po południu zczaiłem, że dzisiaj jest już czwartek kuwa... jak ten czas zapierdziela.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Panowie jeden lepszy od drugiego ;) no ale co bywa tak czasami

odpocznie sie na weekendzie i licznik wroci do normy :D

trzeba go wyzerowac i bedzie gitara :)[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 18:34_________________________________________________lece sie poboksowac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: łooooo nieźle się rozpisujecie ostatnio, jest co nadrabiać:P Kamil grill aktualny? Może w niedziele by jakiś klubowy grill zrobić

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się musi uczyć :decayed: Jeśli o mnie chodzi, to zapewniam tomku, że mnie się nie chce bardziej i teraz mnie znajomy wyciąga gdzieś nad wodę, podczas gdy mam robić projekt...ale do cholery - naprawdę mi się nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory z wieczora :hi: :hi: :hi: :hi:

Kolejny dzień w podróży, chyba zaczynam się przyzwyczajać :decayed: :decayed: :decayed:

No i miłe spotkanko z Sebą, kurde, fajnie tak móc się spotkać na chwilę z kimś znajomym w obcym mieście, super sprawa.

No i zobaczyć niedźwiedzia chodzącego "prawie" po chodniku - bezcenne :D :D :D

Przy okazji Panton namierzony na Lutomierskiej przy Klonowej ok. 19:30 :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...