Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klysiu brzydki nie jestes :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CZY NIKT Z OBECNYCH NIE JAKIEGOŚ CIEKAWEGO WEJŚCIA W SPEDYCJE NA 2 SAMOCHODY x 8 PALET ALBO 1 CALEGO ZESTAWU :cool1:

Opublikowano

w DPD chyba jeszcze szukają :gwizdanie:

a widzisz to nie poznałem :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 18:57_________________________________________________a u kogo tam w moich stronach byłeś :mysli:

AK MAR [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________widziałem u ciebie fajną hawire na sprzedaż :evil:

są, trza było zadzwonić :decayed:

Opublikowano

w DPD chyba jeszcze szukają :gwizdanie:

a widzisz to nie poznałem :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 18:57_________________________________________________a u kogo tam w moich stronach byłeś :mysli:

AK MAR [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________widziałem u ciebie fajną hawire na sprzedaż :evil:

są, trza było zadzwonić :decayed:

marnie płacą szkoda zaweracania d*py :confused4:
Opublikowano

w DPD chyba jeszcze szukają :gwizdanie:

a widzisz to nie poznałem :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 18:57_________________________________________________a u kogo tam w moich stronach byłeś :mysli:

AK MAR [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________widziałem u ciebie fajną hawire na sprzedaż :evil:

są, trza było zadzwonić :decayed:

ale mnie na nie jeszcze nie stać :tongue4:
Opublikowano

bartuś1605, tak jak ci mówiłam w niedzielę: albo popołudniu przyjeżdżasz do nas, albo wpadasz do karczmy, my postaramy się ok 20:30 tam być :good:

Czy jest ktoś jeszcze chętny :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:08_________________________________________________

Kimi ... :mysli: ...

Opublikowano

a tak mniej więcej o której popołudniu :mysli:

Opublikowano

B4rt4sy i te inne diabły, do Was też mówię :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________

a tak mniej więcej o której popołudniu :mysli:

możesz się zdzwonić z anką, będą jechać koło 15-16

Opublikowano

tylko wczoraj coś brzęczała o podwózce :mysli:

Opublikowano

ostatecznie moge wpasc

a będzie Ci się chciało ??? :polew:
Opublikowano

aska mowi idziemy wiec idziemy :gwizdanie:

Opublikowano

tylko wczoraj coś brzęczała o podwózce :mysli:

żadnych podwózek, pijemy i jedziemy taxi :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:21_________________________________________________nooooo chyba, że ktoś jest chętny :gwizdanie: na kierowcę :naughty:

Opublikowano

jak tak, no to malinowo :naughty:

Opublikowano

ale że niby co standardowo ? bartek pije z nami :kox:

Opublikowano

tylko zacznijcie tym razem w knajpie a nie wczesniej :tongue4:

Opublikowano

DJ szamkowóz odpalił.... :rolleyes:

:kox: :kox: :kox:

:wink4:

Opublikowano

żeby w knajpie zacząć to musiałby mieć człowiek worek pieniędzy, my tam zaczynamy kulturalnie po obiadku :kox: :kox: :kox::wink4:

Opublikowano

podkład musi być :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.