Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to kontynuuj je dzis tez :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj byla teraz to ... gon sie leszczu

Ponton bedziesz ??

mam taki plan ale jeszcze na 100% nie potwierdzę ... :kwasny:

Opublikowano

to kontynuuj je dzis tez :decayed: :decayed:

od samego rana :naughty:
Opublikowano

bo bysmy w koncu pokombinowali cos z moim kluczykiem :>

Opublikowano
  • Autor

wczoraj byla teraz to ... gon sie leszczu

Ponton bedziesz ??

mam taki plan ale jeszcze na 100% nie potwierdzę ... :kwasny:

Ty no lepiej zebys byl bo ja mam cos dla Ciebie

Opublikowano

Seba RYJU liczyłem wczoraj na ciebie :drunk: :drunk: :drunk: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________

BTW

zapraszamy na :kawa: :kawa: :kawa:

zróbmy spota dziś w Zgierz :naughty: :naughty: :naughty:

było by nam miło :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Seba RYJU liczyłem wczoraj na ciebie :drunk: :drunk: :drunk: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________

BTW

zapraszamy na :kawa: :kawa: :kawa:

zróbmy spota dziś w Zgierz :naughty: :naughty: :naughty:

było by nam miło :wink4: :wink4: :wink4:

:good: o ktorej i gdzie mamy sie zjawic :gwizdanie:
Opublikowano

Zgierz ul.Witosa :tongue4:

Misiek mówi że o każdej porze :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj byla teraz to ... gon sie leszczu

Ponton bedziesz ??

mam taki plan ale jeszcze na 100% nie potwierdzę ... :kwasny:

Ty no lepiej zebys byl bo ja mam cos dla Ciebie

wiem wiem pamiętam o tym Sebek...

Opublikowano

no to ja moge byc zaraz :kox: tylko musze kupic ruskie peciwko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Seba RYJU liczyłem wczoraj na ciebie :drunk: :drunk: :drunk: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________

BTW

zapraszamy na :kawa: :kawa: :kawa:

zróbmy spota dziś w Zgierz :naughty: :naughty: :naughty:

było by nam miło :wink4: :wink4: :wink4:

Ja cos czuje ze mi Misiek dzisiaj jebnie jak sie spotkamy :decayed::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:06_________________________________________________dobrze chcialem a wyszlo jak zwykle :(

Opublikowano

Seba RYJU liczyłem wczoraj na ciebie :drunk: :drunk: :drunk: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________

BTW

zapraszamy na :kawa: :kawa: :kawa:

zróbmy spota dziś w Zgierz :naughty: :naughty: :naughty:

było by nam miło :wink4: :wink4: :wink4:

Ja cos czuje ze mi Misiek dzisiaj jebnie jak sie spotkamy :decayed::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:06_________________________________________________dobrze chcialem a wyszlo jak zwykle :(

on tylko tak strasznie wyglada :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:22_________________________________________________to co robimy walimy na ZGR ????? czy real :gwizdanie:
Opublikowano

jakbyście chcieli walnąć na zgierz to dzwońcie, bo wychodzimy do kuleżanki, Ania już pojechała na kraków

Opublikowano
  • Autor

nie no real :) albo port bo pada

Opublikowano

a się wszyscy rozmyli

Opublikowano

musze isc do ruska po fajki :disgust: ale mi sie nie chce :wallbash:

Opublikowano

taki dzien :confused4:

Opublikowano

troche przymula dzisiaj

Opublikowano

to co spota chyba tez sobie odpuscimy dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:24_________________________________________________jakos nie mam weny

:confused4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:25_________________________________________________albo moze i sie zbiore :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:25_________________________________________________no sam juz nie wiem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.