Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku....wa siedze sobie w pracy i che juz wychodzic do domu a tu nagle dzwoni komora patrze.... :chytry: a tu dzwoni taki c**jek z Wa-wy(dyrektor) jakis tam nadzwyczajny :kox: i mi mowi panie Tomaszu przyznaliśmy panu premie i umowe na czas nieokreslony :dance: no to ja do niego p.tadeuszu to fantastycznie :decayed: a on do mnie mowi "Panie Tomaszu od dzisiaj to Tadek jestm" :polew: :polew: :polew: :polew: wiec sierpień jak dla mnie zaczal sie zajekurwawybiscie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Panie Tomaszu radzę uważać i się pilnować.... mi jak ktoś proponuje przejście na TY (oczywiście w biznesie) to zapala się pomarańczowe światełko...nie daj się złapać na marchewkę :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zobaczcie, jaką koleś miał dla mnie "intratną" propozycję współpracy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

(16:15:19) 2002263: cześć

(16:15:26) ja: cześć

(16:15:44) 2002263: czy pomógł byś mi zrobić Sklep CS ?

(16:15:57) ja: niestety, ale nie mam czasu na takie rzeczy, przykro mi

(16:16:12) 2002263: szkoda

(16:16:19) 2002263: a moze masz jakis ?

(16:16:42) 2002263: Sklep CS taki z portfelem

(16:16:47) ja: a co to jest CS?

(16:16:55) ja: i chyba chodzi o koszyk, a nie portfel?

(16:17:19) 2002263: chodzi o Wirtualny Portfel

(16:17:49) 2002263: wiesz jak zrobic

(16:17:55) 2002263: taki Wirtualny Portfel

(16:17:59) ja: ale jak to miałby działać

(16:18:10) 2002263: no tak

(16:18:08) ja: bo zrobic mozna wszystko

(16:18:14) ja: tylko trzeba wiedzieć, co to ma robić

(16:18:29) 2002263: ale jak mniał by działać portfel

(16:18:30) 2002263: ?>

(16:18:59) ja: tak

(16:19:07) 2002263: no to tak

(16:19:11) 2002263: ktos w chodzi na strone

(16:19:21) 2002263: klika

(16:19:22) 2002263: tam

(16:19:26) 2002263: rejestruj rejestruje sie

(16:19:29) 2002263: potem loguje

(16:19:33) 2002263: i ma tam

(16:19:47) 2002263: Stan Konta : 0.00 [Doładuj]

(16:19:49) 2002263: Klika w to

(16:19:52) 2002263: i ma do wyboru

(16:19:59) 2002263: doladuj SMS/Przelew

(16:20:01) 2002263: klika

(16:20:02) 2002263: Sms

(16:20:20) 2002263: wysyła sms

(16:20:26) 2002263: i poniżej wpisuje kod

(16:20:31) 2002263: w okienko

(16:20:41) 2002263: jezeli kod bedzie dobry doladuje portfel

(16:21:04) 2002263: i wtedy za tą kase co doładuje ta osoba moze kupic admina/vipa/slota na serwerze

(16:21:27) ja: aa, sklep do Counter Strike'a

(16:21:32) ja: CS = Counter Strike

(16:21:33) ja: tak?

(16:21:44) 2002263: no

(16:21:41) ja: aha

(16:21:54) 2002263: no

(16:21:58) 2002263: to jak pomożesz

(16:22:03) 2002263: mam już Layout zrobiony

(16:22:07) 2002263: pod sklepik

(16:22:12) 2002263: znam się też na kodowaniu

(16:22:08) ja: no przecież napisałem, że nie mam czasu na takie rzeczy

(16:22:21) 2002263: no weź

(16:23:00) 2002263: pomóż bo chciał bym do sieci bo zakładam z kumplem i kupujemy Serwer Dedykowany dzieki czemu bedziem robili serwery do CS za free

(16:23:07) ja: super

(16:23:25) 2002263: no

(16:23:33) 2002263: no i potrzebny mi taki Sklep

(16:23:39) ja: hmmm

(16:23:45) ja: a ile oferujesz

(16:23:50) 2002263: to jak pomożesz

(16:24:16) 2002263: nie no chodzi oto że razem go zrobimy i jak ktoś będzie kupić chciał to kasa dla Cb

(16:24:21) ja: ahaa

(16:24:23) ja: super

(16:24:28) ja: to ile tej kasy będzie?

(16:24:50) 2002263: nie no jak by ktoś chciał kupić to myślę że 80-100 zł

(16:25:02) ja: 80-100 za jeden?

(16:25:04) ja: dla mnie?

(16:25:11) 2002263: ta

(16:25:21) ja: a ile takich portfeli zamierzacie z Kolegą sprzedawać miesięcznie?

(16:25:40) 2002263: jakich Portfeli

(16:25:42) ja: sorry

(16:25:48) ja: miejsc na serwerze czy tam kont

(16:26:01) 2002263: aha do Gry

(16:26:01) 2002263: ?

(16:26:14) ja: no jaki planujecie przychód miesięczny z tego

(16:26:24) 2002263: chodzi do Gry mniejsca na serwerz

(16:26:24) ja: no nieważne

(16:26:32) ja: ile planujecie na tym zarabiać?

(16:26:46) 2002263: nie no na początek będzie on niewielki ponieważ musimy rozwinąć sieć

(16:26:51) ja: aha

(16:27:05) 2002263: no a poźniej no to trochę można zarobić

(16:27:07) 2002263: :D

(16:27:04) ja: to ile tak plus minus?

(16:27:19) 2002263: na początek minus potem plus

(16:27:18) ja: ahaa

(16:27:24) ja: no to super propozycja jest

(16:27:26) ja: naprawdę

(16:27:44) 2002263: to co pomożesz zrobić ten sklep

(16:28:01) ja: hmmm

(16:28:04) ja: niech pomysle

(16:28:20) ja: wloze w to sporo czasu, wiedzy i pracy

(16:28:28) ja: na początku jeszcze do tego dołoże

(16:28:40) 2002263: bedziesz mógł sprzedawać ten sklep później

(16:28:37) ja: bo nie wiadomo, kiedy i jakie będa zyski

(16:28:51) 2002263: nie źle mnie zrozumiałeś

(16:28:54) 2002263: zobacz

(16:29:09) 2002263: chodzi o cos takiego

(16:29:10) 2002263: http://sklep.cs-wysypisko.pl/

(16:29:20) 2002263: i to bedzie dla mnie nonie tylko inna grafika

(16:29:38) 2002263: a ty ten Sklep bedziesz mógł sprzedawać innym osobom za 80-100 zł

(16:29:41) ja: aha

(16:29:47) 2002263: i nie wyjdziesz na tym na minus

(16:29:49) 2002263: tylko +

(16:29:51) 2002263: :)

(16:29:56) ja: zakładając, że się znajdą chętni

(16:29:59) ja: słuchaj

(16:30:05) ja: powiem Ci tak

(16:30:29) ja: jak mi zagwarantujesz na piśmie, że będe miał z tego conajmniej tyle, ile teraz zarabiam netto - wchodze w to

(16:30:39) ja: co Ty na to?

(16:30:51) 2002263: a ile zarabiasz

(16:30:52) ja: 5k / miesiąc

(16:30:55) ja: netto oczywiscie

(16:30:59) ja: :P

(16:31:13) 2002263: nie no co ty

(16:31:12) ja: uuuu

(16:31:31) ja: a czemu?

(16:31:36) 2002263: ale ty mnie chyba nadal źle rozumiesz

(16:33:11) ja: tzn?

(16:33:17) ja: czego nie zrozumiałem?

(16:33:59) 2002263: Ty mi pomagasz kodować ten Sklep. Gdy go zakodujemy ja robię jakiś podstawowy Layout do sprzedaży. Dodaje się tą grafikę zamiast tej co mam teraz i ty wtedy możesz sprzedawać ten Sklep za min 80-100 zł/ 1 os. Ja mam go na swojej stronie. Jeżeli jakaś osoba napisze do mnie że chciała by kupić taki sklep daję kontakt do Cb i mu sprzedajesz a kasa dla Cb.

(16:36:01) ja: no dobrze

(16:36:07) ja: a co Ty wtedy będziesz z tego miał?

(16:36:27) 2002263: no ja będę tylko mniał łatwiejszą pracę

(16:36:46) ja: aha

(16:36:52) ja: a czym się zajmujesz?

(16:37:08) 2002263: no kodowaniem

(16:37:19) 2002263: znaczy tak wiedza sama przyszła

(16:37:18) ja: a co kodujesz?

(16:37:30) 2002263: no np. styl pod przemo

(16:37:34) ja: uuu, gruuubo

(16:37:36) ja: :P

(16:37:44) 2002263: :D

(16:37:48) 2002263: to jak pomożesz

(16:37:48) 2002263: ?

(16:38:00) ja: przykro mi, ale nie

(16:38:11) 2002263: czemu

(16:38:13) ja: poważnie?

(16:38:25) 2002263: ta

(16:39:11) 2002263: chyba że byś chciał być H@ Sieci

(16:40:46) 2002263: ?

(16:41:00) ja: pracuję jako programista w bardzo dużej korporacji, która ma miliony PLN przychodów miesięcznie, na co dzień mam styczność z technologiami, o których Ty pewnie nawet nie słyszałeś, pracuje tu ponad setka programistów i druga setka specjalistów od baz danych, bezpieczeństwa sieciowego, serwerów aplikacji i www, obsługujemy ruch rzędu setek tysięcy odsłon na godzinę - no sorry, ale sam teraz się zastanów, czy Twoja propozycja jest poważna

(16:41:37) ja: znajdź jakiegoś chętnego kolesia, co zaczyna kodzić w pehapie i spróbujcie cos razem zdziałać sami

(16:41:48) ja: takimi ofertami tylko się ośmieszasz

(16:42:07) ja: wiesz, ilu jest takich zapaleńców, jak Ty?

(16:42:32) ja: co proponuja udział w przyszłych zyskach za to, że coś ktos im zrobi za darmo?

(16:42:43) ja: wiesz, ile kosztuje godzina pracy zawodowego programisty?

(16:43:09) ja: zadzwoń do pierwszej lepszej agencji interaktywnej z prośbą o wycenę takiego czegoś, co chcesz

(16:43:24) ja: zapewniam Cię, że szybko zweryfikujesz swoje plany

(16:43:50) 2002263: no chyba nie

(16:44:09) ja: nikt normalny nic za darmo Ci nie zrobi

(16:44:25) 2002263: właśnie znalazłem typa który mi sprzeda za 80 zł taki sklep

(16:44:29) 2002263: więc nara

(16:44:34) ja: no powodzenia

(16:44:40) ja: daj znać, jak Ci poszło

(16:44:42) ja: :P

(16:44:49) 2002263: spx

(16:44:59) 2002263: wyślę Ci adres strony ze sklepem

(16:44:58) ja: ok

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kimi ale Ty jestes :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja bym robil za 50 zl :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::kox::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kimi pogardziłeś taaaką kasą :polew:

nom ja tez nie rozumiem kompletnie jego zachowania :D

swoja droga 5 k na reke ladnie :D

Opublikowano

jeszcze 2 miechy i B8 zawita :kox:

Opublikowano

ale w gdansku nie w lodzi, tutaj sie tylko chwali biedakom z lodzi :polew:

Opublikowano

tam prosiakiem tu paździochem :wink4:

Opublikowano

za 5k to by nie jezdzil :P

Opublikowano

w weekendy na lansik przez miasto :naughty:

Opublikowano

:> może i człowiekowi kiedy słonko zaświeci :chytry:

Opublikowano

ta... i uslyszysz glos nie idz do swiatla hahahah

Opublikowano

:hi:

Kimi pogardziłeś taaaką kasą :polew:

nom ja tez nie rozumiem kompletnie jego zachowania :D

swoja droga 5 k na reke ladnie :D

A kto powiedział, że to prawdziwa kwota? :cool1: :cool1: :cool1:

Przecież nie będę jakiemuś cieciowi, co mnie zaczepia na GG pisał prawdy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no tak Kimi wiecej zarabia :D[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 20:22_________________________________________________ale trzeba cenic swoja prace wiec tak trzymac

Opublikowano
  • Autor

widzialem dla mnie kosmos ...

Opublikowano

widzialem dla mnie kosmos ...

dla mnie też :slina: :slina: :slina: każda jedna, która wjeżdża na te rolki :good: :good: :good::slina: :slina: :slina:

Opublikowano

chociaż tą najsłabszą do jazdy po bułki :polew:

Opublikowano

w każdej z nich szatan spoczywa :punk: :punk: :punk::evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Seba coś nie bangla :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.