Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty to lepiej uważaj bo Ciebie jeszcze jakiś ksiądz pogryzie hahahahhaha. Wynająłem kilku, ale za ich czyny nie odpowiadam ! :przebiegly:

Ty, ale serio z tym trzymaniem auta. Z racji, ze ja baaaardzo często kręce się koło Twojego bloku (moja kobieta mieszka zaraz obok Ciebie), no to często też widuję Twoją laleczkę. Osobiście, znając towarzystwo jakie się kręci po nocach, bałbym się o lusterka, szyby itd itd.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi jest za lechia gdans wiec spokojnie lej :P

Opublikowano

Wiesz nawet nie chodzi o preferencje klubowe, chodzi o samochód. Stoi ładny wóz, ładny lakier, fajna felga i bah! Wiem co mówię, sam miałem kilka przygód z pajacami[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:02_________________________________________________Dobra miśki to ja lecę, to jakbyście mieli taki klucz do tych śrób to weźcie na niedzielę to zobaczymy czy coś się dopasuje.

Opublikowano

no chyba kazdy ma inny ten klucz, najlatwiej pojechac chyba do mechanika dospawac cos zeby odkrecic i kupic nowe

Opublikowano

B4rt4s byłeś w tych Kielcach :mysli:

i jaka droga bo ja jutro z rana będę leciał w tamtą stronę

Opublikowano

w strone piotrkowa stalem 10 minut, spowrotem 25. kielce rozkopane w piz*u i troche. ogolnie slyszalem o drogach przez lasy ale nie chcialo mi sie tamtedy jezdzic. bankowo jest droga na kalek ale tak jak mowie olalem sprawe

Opublikowano

e czyli szkoda omijać 20 minet to nie tragedia :wink4:

Opublikowano

ogolnie nie :] jak puszczaja ludzie to sie szybko jedzie jak swiatla... korek cholerny

Opublikowano

pjngwjn z tym kluczem nie będzie tak prosto..... są dwa rodzaje śrub:

1. Tańszy - tutaj można "nabić" klucz i odkręcić

2. Droższy - tuta nie nabijesz klucza by odkręcić a też nie dopasujesz bo ta "koniczynka" jest tak zrobiona, że co śruba to inna koniczynka i d*pa.

Biorąc pod uwagę, że nie masz klucza chyba najłatwiej byłoby rozwalić te śruby zabezpieczające i tyle.... chociaż nie będzie to takie proste jak jest punkt 2.

Opublikowano

Wiesz nawet nie chodzi o preferencje klubowe, chodzi o samochód. Stoi ładny wóz, ładny lakier, fajna felga i bah! Wiem co mówię, sam miałem kilka przygód z pajacami[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:02_________________________________________________Dobra miśki to ja lecę, to jakbyście mieli taki klucz do tych śrób to weźcie na niedzielę to zobaczymy czy coś się dopasuje.

Słuchaj B4rt4sa, to będziesz zimą w klapkach chodził :cool1: :cool1: :cool1:

Ja w GD tylko pracuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A Lechia Gdańsk to akurat jest mi tak samo bliska, jak Czarni Kozia Wólka albo Naprzód Nowa Wieś Wielkopolska :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pjngwjn, to jak będziesz u Panny, to weź no daj znać wcześniej, to skoczymy potem na jakiegoś browara, co? Kupimy sobie po jednym i się przespacerujemy po osiedlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Aha, ale to musi być sobota wieczór, bo w piątek jestem w domu dopiero o 1 w nocy, a w niedzielę o 20 to już jadę na Kaliski :/

Opublikowano

Wiesz nawet nie chodzi o preferencje klubowe, chodzi o samochód. Stoi ładny wóz, ładny lakier, fajna felga i bah! Wiem co mówię, sam miałem kilka przygód z pajacami[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:02_________________________________________________Dobra miśki to ja lecę, to jakbyście mieli taki klucz do tych śrób to weźcie na niedzielę to zobaczymy czy coś się dopasuje.

Słuchaj B4rt4sa, to będziesz zimą w klapkach chodził :cool1: :cool1: :cool1:

Ja w GD tylko pracuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A Lechia Gdańsk to akurat jest mi tak samo bliska, jak Czarni Kozia Wólka albo Naprzód Nowa Wieś Wielkopolska :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pjngwjn, to jak będziesz u Panny, to weź no daj znać wcześniej, to skoczymy potem na jakiegoś browara, co? Kupimy sobie po jednym i się przespacerujemy po osiedlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Aha, ale to musi być sobota wieczór, bo w piątek jestem w domu dopiero o 1 w nocy, a w niedzielę o 20 to już jadę na Kaliski :/

zycie jak kierowca ciezarowki :gwizdanie:
Opublikowano

Wiesz nawet nie chodzi o preferencje klubowe, chodzi o samochód. Stoi ładny wóz, ładny lakier, fajna felga i bah! Wiem co mówię, sam miałem kilka przygód z pajacami[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:02_________________________________________________Dobra miśki to ja lecę, to jakbyście mieli taki klucz do tych śrób to weźcie na niedzielę to zobaczymy czy coś się dopasuje.

Słuchaj B4rt4sa, to będziesz zimą w klapkach chodził :cool1: :cool1: :cool1:

Ja w GD tylko pracuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A Lechia Gdańsk to akurat jest mi tak samo bliska, jak Czarni Kozia Wólka albo Naprzód Nowa Wieś Wielkopolska :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pjngwjn, to jak będziesz u Panny, to weź no daj znać wcześniej, to skoczymy potem na jakiegoś browara, co? Kupimy sobie po jednym i się przespacerujemy po osiedlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Aha, ale to musi być sobota wieczór, bo w piątek jestem w domu dopiero o 1 w nocy, a w niedzielę o 20 to już jadę na Kaliski :/

zycie jak kierowca ciezarowki :gwizdanie:

Z jednym "ale" - ja mogę się napić piwa w czasie jazdy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wiesz nawet nie chodzi o preferencje klubowe, chodzi o samochód. Stoi ładny wóz, ładny lakier, fajna felga i bah! Wiem co mówię, sam miałem kilka przygód z pajacami[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:02_________________________________________________Dobra miśki to ja lecę, to jakbyście mieli taki klucz do tych śrób to weźcie na niedzielę to zobaczymy czy coś się dopasuje.

Słuchaj B4rt4sa, to będziesz zimą w klapkach chodził :cool1: :cool1: :cool1:

Ja w GD tylko pracuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A Lechia Gdańsk to akurat jest mi tak samo bliska, jak Czarni Kozia Wólka albo Naprzód Nowa Wieś Wielkopolska :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pjngwjn, to jak będziesz u Panny, to weź no daj znać wcześniej, to skoczymy potem na jakiegoś browara, co? Kupimy sobie po jednym i się przespacerujemy po osiedlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Aha, ale to musi być sobota wieczór, bo w piątek jestem w domu dopiero o 1 w nocy, a w niedzielę o 20 to już jadę na Kaliski :/

zycie jak kierowca ciezarowki :gwizdanie:

Z jednym "ale" - ja mogę się napić piwa w czasie jazdy :kox: :kox: :kox:

:decayed:
Opublikowano

Dobra, idę do Maca po jakieś kanapacze, bo zgłodniałem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dobrze, że mam blisko :D :D :D

Opublikowano

Dobra, idę do Maca po jakieś kanapacze, bo zgłodniałem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dobrze, że mam blisko :D :D :D

to wez mi tez ze 2 bulki i przesli mi poczta poleconym :decayed:
Opublikowano

Wiesz nawet nie chodzi o preferencje klubowe, chodzi o samochód. Stoi ładny wóz, ładny lakier, fajna felga i bah! Wiem co mówię, sam miałem kilka przygód z pajacami[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:02_________________________________________________Dobra miśki to ja lecę, to jakbyście mieli taki klucz do tych śrób to weźcie na niedzielę to zobaczymy czy coś się dopasuje.

Słuchaj B4rt4sa, to będziesz zimą w klapkach chodził :cool1: :cool1: :cool1:

Ja w GD tylko pracuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A Lechia Gdańsk to akurat jest mi tak samo bliska, jak Czarni Kozia Wólka albo Naprzód Nowa Wieś Wielkopolska :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pjngwjn, to jak będziesz u Panny, to weź no daj znać wcześniej, to skoczymy potem na jakiegoś browara, co? Kupimy sobie po jednym i się przespacerujemy po osiedlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Aha, ale to musi być sobota wieczór, bo w piątek jestem w domu dopiero o 1 w nocy, a w niedzielę o 20 to już jadę na Kaliski :/

zycie jak kierowca ciezarowki :gwizdanie:

Z jednym "ale" - ja mogę się napić piwa w czasie jazdy :kox: :kox: :kox:

oni też mogą.... wierz mi :D

Opublikowano

Dobra, idę do Maca po jakieś kanapacze, bo zgłodniałem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dobrze, że mam blisko :D :D :D

to wez mi tez ze 2 bulki i przesli mi poczta poleconym :decayed:

Zaaa późno.... :( :( :(

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Czas zalogowania w sumie: 50 dni

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

O w dupe jeża, prawie dwa miesiące non-stop tu siedzę :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

ja mam 57 dni :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.