Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy poważnie z tym grillem :cool1: :?:

no jak bys nas nie znał :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kłysek, a na tego gryyla to ja mam jakieś kiełbasy przywieźć? tzn. ile i czego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mariano mozesz zawsza zapodac jakies cycki kurze indycze albo jakis boczek :)

Opublikowano

kłysek, a na tego gryyla to ja mam jakieś kiełbasy przywieźć? tzn. ile i czego :decayed:

nie no jak co grill proponuje udac sie do reala kazdy zakupi co potrzebuje i ogien na tłoki :kox:
Opublikowano

Mariano mozesz zawsza zapodac jakies cycki kurze indycze albo jakis boczek :)

dziś na kolację mam serek chudy plus jogurt naturalny - ciężko to będzie zgrillować :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mariano mozesz zawsza zapodac jakies cycki kurze indycze albo jakis boczek :)

dziś na kolację mam serek chudy plus jogurt naturalny - ciężko to będzie zgrillować :decayed: :decayed: :decayed:

Dietka? :naughty:

Opublikowano

serek chudy plus jogurt naturalny

ja ci dam nowa diete :decayed: karczek + udo z dzika + browarek+ buleczki :slina:
Opublikowano

Kimi no pewnie - od 4 stycznia - 12kg :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor

Mariano mozesz zawsza zapodac jakies cycki kurze indycze albo jakis boczek :)

dziś na kolację mam serek chudy plus jogurt naturalny - ciężko to będzie zgrillować :decayed: :decayed: :decayed:

hyh ale mysle ze jak zarzucisz piersi z kury to nie wplynie to na nic kompletnie :)

Opublikowano

Kimi no pewnie - od 4 stycznia - 12kg :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

O w d*pę, nieźle :good: :good: :good:

Opublikowano

serek chudy plus jogurt naturalny

ja ci dam nowa diete :decayed: karczek + udo z dzika + browarek+ buleczki :slina:

przyjdzie czas i na to Tomciu :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:55_________________________________________________

Kimi no pewnie - od 4 stycznia - 12kg :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

O w d*pę, nieźle :good: :good: :good:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:56_________________________________________________

Mariano mozesz zawsza zapodac jakies cycki kurze indycze albo jakis boczek :)

dziś na kolację mam serek chudy plus jogurt naturalny - ciężko to będzie zgrillować :decayed: :decayed: :decayed:

hyh ale mysle ze jak zarzucisz piersi z kury to nie wplynie to na nic kompletnie :)

pomyślimy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w razie jakbys szukal kompana na cycki to chetnie sie doloze i kupimy cale :P

Opublikowano

po rozwoju konwersacji stwierdzam, że godzina 18 - real :) .. zameldujemy się... czyli co, jakaś bułeczka, jakaś kiełbaska. Każdy kupuje we własnym zakresie czy jak to?:)

Opublikowano

Kimi no pewnie - od 4 stycznia - 12kg :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

:blink: o kurcze i to sama dieta czy + cwiczenia :mysli:
Opublikowano

pany. jest coś dzisiaj? gdzie?

Opublikowano

pany. jest coś dzisiaj? gdzie?

na 90 % real i robimy grilla :gwizdanie:
Opublikowano

dobra, ja się odmeldowuję na forum i melduję koło 18 na realu. jakby były jakieś zmiany to dajcie znać na kom. pozdro ! :hi:

Opublikowano

Kimi no pewnie - od 4 stycznia - 12kg :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

:blink: o kurcze i to sama dieta czy + cwiczenia :mysli:

ćwiczenia również - co drugi dzień

Opublikowano

Kimi no pewnie - od 4 stycznia - 12kg :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

:blink: o kurcze i to sama dieta czy + cwiczenia :mysli:

ćwiczenia również - co drugi dzień

Gdzie ćwiczysz? Dom czy jakaś siłka?

Opublikowano

Nowa Gdynia :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.