Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mariusz rozumiem ze przesylka doszla do Ciebie for meeee :) a dla mnie znajdzie sie miejsce na korcie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mariusz rozumiem ze przesylka doszla do Ciebie for meeee :) a dla mnie znajdzie sie miejsce na korcie :)

Tomek kalendarze to jarko - mi Musti podesłał brakujące klipsy do dywanów :wink:

Opublikowano
Mariusz rozumiem ze przesylka doszla do Ciebie for meeee :) a dla mnie znajdzie sie miejsce na korcie :)

Tomek kalendarze to jarko - mi Musti podesłał brakujące klipsy do dywanów :wink:

e to nie bawie sie tak ja juz miejsce na kalendarz naszykowalem

Opublikowano

miejsce nie zając - nie ucieknie :grin: dolecą "karteczki" do otrzymasz :grin:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

z miejscem na sali to dryndaj do Seby - ma dryndać do któregoś kolegi żeby poszedł z nami :wink:

Opublikowano

Perfect girl :kox:

28165631203198557007911.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja tez poslubie chetnie :)

moja chce jechac na squosha takze mam pare

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Tomku nie bij :/

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Mario zaraz Ci podesle zdjecie wlepke oile cos bedzie widac

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

20121221_224751.jpg20121221_224814.jpg

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

2 zl do skali porownania jak duza jest wlepka :decayed:

Opublikowano

ale naklejką będzie to co jest "czarne" :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no takt tak czarna wlepa

czyli zostaja same czarne literki bez zadnego tla

nie wiem czy to sie bedzie trzymac bo male sa te od napisu interactive i boje sie ze odpadna no ale nie wiem przetestowac trzewba

Opublikowano
no takt tak czarna wlepa

czyli zostaja same czarne literki bez zadnego tla

nie wiem czy to sie bedzie trzymac bo male sa te od napisu interactive i boje sie ze odpadna no ale nie wiem przetestowac trzewba

Seba bez żadnego problemu łykam temat - ja przecież mam LDZ Bandy wyciętą na maxa i wszystko się trzyma :wink: zima, karchery etc. :wink:

BTW

Za reklamę chcesz FV czy nie koniecznie :polew: :polew: :polew::grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie nie chce :) milo mi bedzie jak bedziesz latal z tym chociaz mowie ja sie narazie zastanawiam nad ich sensem :P ale to mozemy spokojnie obgadac na spocie

aaa jesli dolecisz a jak nie to na squoshu

Opublikowano

będę w Niedzielę :wink: jeśli jest możliwość free reklamy to jest sens :wink: 200 km/dziennie-> zawsze ktoś rzuci okiem :naughty: więc potencjalna kasa na koncie dla ciebie a mnie to nic nie kosztuje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

:decayed:

DODA feat. Fokus - F*CK IT (OFFICIAL VIDEO - BEZ CENZURY) - YouTube

Opublikowano
  • Autor

heh no pogadamy :)

heh a teledysk mi sie srednio podoba mimo iz lubie fokusa

Opublikowano

aaa już tam :wink:

Opublikowano

no dobra tym razem nie bede bil :)

Opublikowano
  • Autor

hehe no ale bit fajny :)

nei wiem ciezko troche :)

Tomku sorka no nie wiedzialem

Opublikowano

spoko Seba nie problem :) ja mam sie czym zajmowac wiec nie ma problemu :)

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

a co do wlepy na auto tez biere :) biore faktury to chociaz bede utozsamiony z firma:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.