Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale chciałem dodać że ja się nie znam :facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

;) bedzie to poprawione ale bedzie upadal szybciej :) dynamiczniej ale to jeszcze sie zmieni jak juz bedzie oficjalne wszystko :D

juz nie dlugo :)

Opublikowano
;) bedzie to poprawione ale bedzie upadal szybciej :) dynamiczniej ale to jeszcze sie zmieni jak juz bedzie oficjalne wszystko :D

juz nie dlugo :)

a przepraszam a co to lub kto to crossfit team :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

no tacy zawodnicy z lodzi no :) przyjdz 19 stycznia na vere zobaczysz zawody na film sie zalapiesz :D bedzie facjatka Twoja latala po swiecie :D

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

chociaz w sumie moze to nie dobry pomysl :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
no tacy zawodnicy z lodzi no :) przyjdz 19 stycznia na vere zobaczysz zawody na film sie zalapiesz :D bedzie facjatka Twoja latala po swiecie :D

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

chociaz w sumie moze to nie dobry pomysl :polew::polew::polew::polew::polew:

ok zajade popatrzec sobie :decayed: ale tzn. ze co ..... mam poniszczony typiarski ryj :grin:

Opublikowano
  • Autor

I slusznie ;)

Opublikowano

czy mi coś się porąbało w przeglądarce ale Seba masz zdjęcie eo misie

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:

paczta co splodzilem :)

Crossfit logo - YouTube

co myslita ?? :D

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

kudan1991

nie wstydzimy sie ladnie sie witamy i przylatujeby na spota swoim wozidlem B6 V6 ;)

:kox:

Opublikowano
czy mi coś się porąbało w przeglądarce ale Seba masz zdjęcie eo misie

na Atari tak sie dzieje :decayed:

Opublikowano
czy mi coś się porąbało w przeglądarce ale Seba masz zdjęcie eo misie

:eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano

k**wa.... no wyjebe tego ff

Opublikowano
k**wa.... no wyjebe tego ff

nie firefoxa tylko zmien Atari na Comodore chociaz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

napewno Ci sie podrabalo :)

Opublikowano

PAny potrzebuje ktos dzisiaj taryfe?:)

Opublikowano
  • Autor

a za ile z zabiczek do lodzi kolo 04:00 ?? :D

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

paletka.jpg

Opublikowano
a za ile z zabiczek do lodzi kolo 04:00 ?? :D

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

http://s2.postimage.org/axs0kg4op/paletka.jpg

lubie to :thumbup1: tylko to "I" jakies takie nie jakie :wink:

Opublikowano

dogadamy sie grzywdy miec nie bedziesz tylko powaznie mowisz? bo tel daje tylko na priv

Opublikowano
dogadamy sie grzywdy miec nie bedziesz tylko powaznie mowisz? bo tel daje tylko na priv

no co ty daj na ogolny bedziemy sobie pisac smski sweetasne :grin:

Opublikowano

mam nadzieje ze nie bede mial dzisiaj czasu na smski wiec kto nie jedzie autem a potrzebuyje transportu niech sie wpisuje na liste:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.