Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zwloki :D

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

co tu taka cisza :D

Mario Klysiu ja o tym silniku mowilem

Opinie Audi A8 D3 6.0 i W12 quattro 450KM • Opinie o Twoim aucie • AutoCentrum.pl

:):decayed::decayed::decayed:

aaaaa no widzisz ta ja nawet nie wiedzialem ze taki jest :facepalm: ale mnie Mario dzisiaj wymelczyl :whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:w nowym roku ;)

się pochwalę, że 31.12 sprzedałem auto... ale nie audiczkę, tylko jej poprzednika Lanosika :)

więc już tylko jedno auto do utrzymywania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheeh no no juz myslalem :D bys kiedys podlecial Panie Krzysztofie na spota :) z juniorem :) ale to pewnie w lato :)

Mario no cos Klysiowi zrobil :D:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

junior już mobilny jest bardziej, znaczy sam zwiedza już wszystko, poza tym nie wiem czy chcecie by wsiadał do każdego auta za kierownicę, bo to go najbardziej rajcuje :) a przełączniki wszelakie to cud miód... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hahhaha spoko nie bedIw przeszkadzal napewno ;) na lato juz bedzie bardziej kumaty pewnie ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

a jak sie podoba taka wersja ?? :D

Crossfit logo4 - YouTube

Opublikowano
:hi:w nowym roku ;)

się pochwalę, że 31.12 sprzedałem auto... ale nie audiczkę, tylko jej poprzednika Lanosika :)

więc już tylko jedno auto do utrzymywania :naughty:

stare :decayed:

Opublikowano

o a mojemu tacie z nowym rokiem toyota sie rozjebala nie wiemy co ale sprzegla badz skrzynia tylko przy 90tys nie wiem co moglo isc bo w ogole nie przekazuje napedu i samochodzik tylko jezdzi sila rak czlowieka badz na holu

Opublikowano
  • Autor
:kwasny:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
;)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

:hi:

Opublikowano
heheeh no no juz myslalem :D bys kiedys podlecial Panie Krzysztofie na spota :) z juniorem :) ale to pewnie w lato :)

Mario no cos Klysiowi zrobil :D:naughty::naughty::naughty:

Hahhaha spoko nie bedIw przeszkadzal napewno ;) na lato juz bedzie bardziej kumaty pewnie ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

a jak sie podoba taka wersja ?? :D

Crossfit logo4 - YouTube

Ja nic :polew: on sobie sam:polew:, btw Crosfita to to co z muzą zawsze lepsze od tego głuchego:wink:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

a u mnie był juz listonosz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu paaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttttkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

dawaj zdjecia :D

Opublikowano
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu paaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttttkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

dawaj zdjecia :D

to jak wroce z pracy bedzie demonstracja :grin: bo teraz ciezko pracuje :decayed:

Opublikowano

Zrób słit focię jak na FB :grin::decayed:

Opublikowano
Zrób słit focię jak na FB :grin::decayed:

z dziubkiem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.