Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o widzisz jest to jakis trop tylke ze miecho jadlem w niedziele i wczoraj :whistling: chyba pora na jakies warzywniaki dzisiaj :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wolowina Ci nie zaszkodzi samo bialeczko :)

przepis moge Ci zaraz podac :P;)

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

k**wa zamiast o autach czy d*pach gadamy o gotowaniu ja pier**le :doh::doh::doh::doh::facepalm:

jestesmy hipstero-emo-babo-pedrylami :kox::decayed:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
wolowina Ci nie zaszkodzi samo bialeczko :)

przepis moge Ci zaraz podac :P;)

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

k**wa zamiast o autach czy d*pach gadamy o gotowaniu ja pier**le :doh::doh::doh::doh::facepalm:

jestesmy hipstero-emo-babo-pedrylami :kox::decayed:

takie czasy musimy sie dostosowac do reszty spolczenswa a ze teraz wiekszosz to pedlay co nam pozostaje :decayed:

a na marginesie mi wolek nie zaszkodzi tylko ksiezna bedzie sie pilowac ze znowu miecho :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed::banan:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

no to proponoje tortiie :D z salami serkiem topionym salata cebulka pomidorekiem :D albo jak chcesz zaszalec to biale wytrawne lub pol wytrawne do tego winogrono male rozowe lub biale i deska serow od plesniowych po kozie i wloskie i co tam sobie wymyslisz :D

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::banan:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

no to proponoje tortiie :D z salami serkiem topionym salata cebulka pomidorekiem :D albo jak chcesz zaszalec to biale wytrawne lub pol wytrawne do tego winogrono male rozowe lub biale i deska serow od plesniowych po kozie i wloskie i co tam sobie wymyslisz :D

dostałem wytyczne na zalewajke :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::kox:
Opublikowano

widzisz prosta dziewczyna w obsludze gar zalewjaki i bedzie szczesliwa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

tymczasem spierdzielam do Tomaszowa Maz. musze ukrecic biznesa :wink:

Opublikowano
  • Autor

uuu powodzonka :D i odsyp mi troche :polew::polew::polew::naughty:

Opublikowano

powrociwszy :decayed: to nie zaden proch zeby odsypywac :grin:

Opublikowano
  • Autor

Podobno w posiłkach od sokołowa jest tak mało mięsa, że muzułmanie zezwolili na jedzenie sokołowskiej wieprzowiny.

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

ja myślę, że sokołów stracił sporo na tym i jeszcze umoczy bardziej... :wink:

a dowcipy z dnia na dzień wyrastają jak grzyby po deszczu:polew:

Opublikowano
  • Autor

nom ciekawe mam nadzieje ze kolezka nie dostanie zadnej kary gowno robia i w koncu ktos to pokazal

ale mysle ze problem jest szerszy .... wszyscy tak robia niestety

co by nie mowic mieso z lidla ... kurde psuje sie szybciej i nie jest czerwone kupuje zawsze tam

wolowina po usmarzeniu jest taka jak byc powinna wczoraj nawet robilem :)

heh nie wszystko co tansze jest zle :) a z sokolowem placi sie za marke

zawsze tak jest kazdy na poczatku robi dobra jakosc jak ma ogromny rynek zbytu robi tak aby bylo

wiecej a nie lepsze lub chocby takie samo ... ehhhh jemy gowno na kazdym kroku

Opublikowano

ale o co chodzi kto co pokazal ?

Opublikowano

ale powiem kielbasa slaska z sokolowa na grila przepyszna, mozna jesc nawet sama.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

juz widzialem :wink: dobry tatarek z sokolowa :slina::grin:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no niezly syf :)

Opublikowano

parowki z biedronki tez mu nie smakowaly a ja je wpierdzielam 2 paczki w tygodniu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.