Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu jak bylo na zlocie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszu jak bylo na zlocie

ze ja :naughty:

Opublikowano

:hi:

Panton jak tam nowy nabytek? :)

Opublikowano

yyy uwaga uwaga nadworny rezacz, zakupil wlasnie chyba quatro do przekladki zobaczymy co z tego wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Yyyyyy ze ty :D

Opublikowano

Yyyyyy ze ty :D

Ty sie nie smiej szykuj hale bedziemy prezkladac :grin::grin:

Opublikowano

Yyyyyy ze ty :D

Ty sie nie smiej szykuj hale bedziemy prezkladac :grin::grin:

Ile to roboty :decayed:

Poważnie będziesz Q zakładał :D

Opublikowano

Yyyyyy ze ty :D

Ty sie nie smiej szykuj hale bedziemy prezkladac :grin::grin:

Ile to roboty :decayed:

Poważnie będziesz Q zakładał :D

no powaga od jawora zakupilem wszystkie graty do Q

widzisz jak wujek Wladek i wujek Cwiara mnie wmanerwowali w zakupy

Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Panie Prezes jeszcze nie mam gratow ale spokojnie spokojnie dogadamy sie wszystko w swoim czasie :D

Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Panie Prezes jeszcze nie mam gratow ale spokojnie spokojnie dogadamy sie wszystko w swoim czasie :D

Kolejna wyprawa :grin:
Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Ja sie przyłączam do rezania chlejusy :D Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? :D

Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Ja sie przyłączam do rezania chlejusy :D Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? :D

ale czego Q czy watroby :D

Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Ja sie przyłączam do rezania chlejusy :D Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? :D

Napewno będziesz w pracy :grin::decayed:
Opublikowano

O w k**we to kiedy rezamy :D i gdzie jedziemy :decayed:

Ja sie przyłączam do rezania chlejusy :D Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? :D

ale czego Q czy watroby :D

Yebany :D

Opublikowano

jak bedzie znana data godzina i miejsce zostaniecie o tym poinformowani :P

Opublikowano

kanu - uuujowo bo każdy kto widzi silnik mówi "kuuuuwa ile to pali??!!" do DJ przyjechał klient i z tym samym tekstem wyskoczył więc chyba dobrze nie jest :facepalm: :kwasny:

klysek - cwaniakujesz ale poczekaj jak w lutym dooopier*** śniegu z lodem i tak będzie trzymać do wielkanocy :kox:


Edytowane przez Panton

Opublikowano

jak bedzie znana data godzina i miejsce zostaniecie o tym poinformowani :P

No powiem Ci że tego to się po Tobie Tomaszu nie spodziewałem :D

Opublikowano

kanu - uuujowo bo każdy kto widzi silnik mówi "kuuuuwa ile to pali??!!" do DJ przyjechał klient i z tym samym tekstem wyskoczył więc chyba dobrze nie jest :facepalm::kwasny:

klysek - cwaniakujesz ale poczekaj jak w lutym dooopier*** śniegu z lodem i tak będzie trzymać do wielkanocy :kox:

Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa
Opublikowano

kanu - uuujowo bo każdy kto widzi silnik mówi "kuuuuwa ile to pali??!!" do DJ przyjechał klient i z tym samym tekstem wyskoczył więc chyba dobrze nie jest :facepalm::kwasny:

klysek - cwaniakujesz ale poczekaj jak w lutym dooopier*** śniegu z lodem i tak będzie trzymać do wielkanocy :kox:

Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa

a KLysiu gadalem z panami elektrykami na czwartek powinin byc swistek papieru o ktorym gadalismy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.