Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Avant klapa tylna z modelu po II lifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak wygląda sprawa klapy tylnej z modelu po II lifcie w modelu po I lifcie, dużo jest przeróbek aby ja dopasować czy pasuje plug&play?? :a4fan:

Opublikowano

Klapa bedzie pasowala jesli chodzi o blacharke, inny jest zamek otwierania (elektryczny) i inne wyprofilowanie oraz sama listwa nad tablica rejestracyjna.

Opublikowano
  • Autor

dzięki za odpowiedź, a będzie pasował zamek jak bym go przerzucił z klapy po I lifcie? :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam, jak wygląda sprawa klapy tylnej z modelu po II lifcie w modelu po I lifcie, dużo jest przeróbek aby ja dopasować czy pasuje plug&play?? :a4fan:

dobra klapa klapą czy ktośz was wie jakie podnośniki będąpasować do modelu B5 i gdzie w stolicy najtaniej kupić - dzięki za podpowiedź :)
Opublikowano

to ja się dołącze... w piątek jakiś p**ny kierowca zrobił mi takie coś

a107890b062b4439m.jpg

sprawca oczywiście zbiegł ale z relacji ciecia z mojej firmy ponoć jakiś VW... na milcje zgłosiłem ale niestety nie mogłem czekać 4 godzin na ich przyjazd, umówiłem się na wizytę w komendzie na jutro... (kamera straży miejskiej jest na pobliskim budynku) może gościa trafią...

Pytanie moje jest takie czy do mojego avancika z 1997 roku będzie pasowała klapa i zderzak z avancika z 2000r ??? znalazłem w takim samym kolorze ale musiałbym ze 50 km jechać po te części i nie wiem czy warto...

Opublikowano

ooo ktos ci ladnie tylek przeszlifowal :confused4: zderzak tez chyba powinien pasowac bez przerubek ale czy nielepiej go po prostu pomalowac? niema chyba duzych wgniotow wiec jest jak najbardziej do zrobienia a jak kupisz inny to niby jest ten sam kolor a moze byc np bardziej albo mniej wyblakniety

Opublikowano

ale zderzak jest przeorany na wylot... więc raczej nie będę go do spawania dawał... znalazłem gościa ma klapę i zderzak srebrny z avanta z 2000 roku za 500 chce oddać lakierowanie elementu to w dobrej lakierni jednak 150-200 zł[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 00:20 _________________________________________________czy ten elektryczny zamek można jakoś w avanciku z 97r podłączyć??? może jest już jakaś kostka albo co... czy ew. gdzieś dołączyć do istniejącej instalacji??? ten zamek jest wyłączany sygnałem z centralnego ???[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 19:14 _________________________________________________według Etki klapy mają ten sam numer części więc pewnie da się przełożyć bebechy zderzak niestety jest deko inny i ma inne mocowania po bokach... ale jutro jadę po oba elementy jak będą pasować to rzucę info... i będę miał przód przed liftem a tył po lifcie... :thumbup:

Opublikowano

Zderzak po lifcie będzie pasował, potrzebne będą też ślizgi do zderzaka po lifcie - te przykręcane do nadwozia. Trzeba o nich pamiętać, bo ślizgi przed liftem się nie nadają. Ślizgi po lifcie przykręca się do nadwozia przed liftem, ale trzeba nawiercić w jednym miejscu błotnik (wkręt w innym miejscu) i włożyć wkładkę z tworzywa do przykręcania.

Opublikowano

zderzak założony... daliśmy z brackim tylko na dwa wkręty te nowsze ślizgi... gra i buczy... z klapą będzie więcej orania... są inne kostki na końcach elektryki no i elektryczne otwieranie... coś się wykombinuje ale dopiero w sobotę...

wie ktoś może jak zasilane lub gdzie podłączone jest elekt. otwieranie tylnej klapy???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.