Jump to content

[ALL B5] Prosze o pomoc w wyborze oleju do skrzyni automatycznej..

Recommended Posts

Panowie po podłączeniu do waga i połączeniu ze skrzynią wyskakuje mi coś takiego 01N927733BB AG4 Getriebe 01N 2781

chciałbym się dowiedzieć co to za skrzynia?? ilu biegowa??? jaki olej zalać i czy trudno wymienić filter w książce serwisowej i na nalepce w kole zapasowym jest oznaczenie DFK-czy to zonaczenie skrzyni??? Jaki filter kupić ??? Goście wciskają gadkę że trzeba skrzynię rozpoławiać żeby wymienić ten filter.

podczas jazdy wydaje się jakby było 5 biegów??? ale to chyba niemożliwe audi a4 1996 rok.prosiłbym o jakąś poradę wymiany oleju i filtra. Nienawidzę warsztatowych zdzierców ,, a jeśli jest to możliwe do wykonania osobiście to ja lubię takie roboty..

-właśnie przeczytałem numer ze skrzyni u góry DFK 22086

Panowie po podłączeniu do waga i połączeniu ze skrzynią wyskakuje mi coś takiego 01N927733BB AG4 Getriebe 01N 2781

chciałbym się dowiedzieć co to za skrzynia?? ilu biegowa??? jaki olej zalać i czy trudno wymienić filter w książce serwisowej i na nalepce w kole zapasowym jest oznaczenie DFK-czy to zonaczenie skrzyni??? Jaki filter kupić ??? Goście wciskają gadkę że trzeba skrzynię rozpoławiać żeby wymienić ten filter.

podczas jazdy wydaje się jakby było 5 biegów??? ale to chyba niemożliwe audi a4 1996 rok.prosiłbym o jakąś poradę wymiany oleju i filtra. Nienawidzę warsztatowych zdzierców ,, a jeśli jest to możliwe do wykonania osobiście to ja lubię takie roboty..

-właśnie przeczytałem numer ze skrzyni u góry DFK 22086

96rok, to raczej skrzynia 4 biegowa, 5 biegowe byly chyab dopiero w poliftach? filtr powinnien byc na dole, odkrecasz miske i masz filtr, to nie skrzynia multritronik zeby skrzynie n apol rozkrecac,

jka pojdziesz do motoryzacyjnego to zapewne dostaniesz filtr febiego, nieiwem ile moze kosztowac 50-100zl? ory w aso zapewnoe okolo 150

a co do samej wymiany to musisz dokladnie poczytac, auto musi byc w miare rozgrzane, tzn iles tam stopni musi miec olej, sa jakies wytyczne co i jak,

dlatego ja sie w to nie bawilem odalem do zakladu wymienili olej+filr i mam spokoj

Wymieniłem sam i wszystko poszło sprawnie i gładko jeśli ktoś potrzebuje instrukcji jak wykonać dokładnie taką operację chętnie pomogę... filtr febi 46zł i olej febi 1l-45zł

Witam

Prosze o pomoc ponieważ chciałbym wymienić olej w automacie a nie wiem w jaki sposób sprawdzic i ewentualnie zalać olej

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Wymieniłem sam i wszystko poszło sprawnie i gładko jeśli ktoś potrzebuje instrukcji jak wykonać dokładnie taką operację chętnie pomogę... filtr febi 46zł i olej febi 1l-45zł

wrzuc dokladny opis wymiany oleju