Jump to content

[B5 AFN] Dziwne piski

fafol
 Share

Recommended Posts

Witam jak skręcam w prawo to słysze piski,byłem u mechanika to powiedział ze to przekładnia do zregenerowania bo olej mi ucieka.Tydzien temu ubyło mi płynu od pompy wspomagania teraz jest dobrze dziennie sprawdzam i nie ucieka co to moze byc panowie.pozdrawiam

miałem to samo w styczniu;/ ale teraz już przestało mi tak robić i też chętnie dowiedziałbym się co to jest:)

Mam to samo sytuacja tego typu że auto stało na dworze przez 3 miesiące, podczas mojej nieobecności nikt nim nie jeździł.

Teraz jak skręcam w lewą stronę, albo prawą to słysze takie..dziwne odgłosy piszczenia tak jakby gdzieś smaru brakowało(?)... no nie mam pojęcia o co tam biega. A trochę przeraża mnie ten dźwięk bo jakby nie było to układ kierowniczy...Jak się na stary fotel siada jakiś albo krzesło przed kompem i się opiera to takie piszczenie nieraz słychać, nie wiem do czego to przybliżyć.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:14_________________________________________________dodam że wszystko chodzi lekko jak należy...tylko słychać te takie piszczenie " iiIIiiIiiiiI" bo to nie pisk raczej.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:15_________________________________________________nie mój filmik ale coś takiego jest i u mnie -

- tam piszą że wahacz, ale to dziwne..