Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak masz serie zawieche to spokojnie wkładaj 17 będzie ładnie i jeszcze komfortowo a 16 zginie w tym aucie

ładnie hahahah przecież 17 w seri to BIG KOZA :decayed: :decayed: zapodaj 17 i glebe 60/40 i bd naprawde miło i w miare komfortowo :hi: mam tak i jestem zadowolony :) pozdro

Opublikowano
  • Autor

a tak do 2 kk co moge zrobic ?? [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 21:43_________________________________________________

I Jak panowie ? co teraz dolozyc ??

Bez_tytu_u.jpg

IMG_0014.jpg

IMG_0018.jpg

IMG_0022.jpg

IMG_0025.jpg

IMG_0027.jpg

Opublikowano

dobry silnik do popracowania nad jego mocą :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 15:16_________________________________________________dołóż glebe :hi:

Opublikowano

Do 2k Możesz pokusić się o wtryski 216-stki i soft. Może styknie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

narazie pracuje nad wizualnym wygladem. jak felga moze byc ? Pozniej lekka sciema

Opublikowano

jak felga moze byc ?

mała :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym polecił alumy od Esy. Do tego lekka gleba, wizualnie będzie miodzio i w miare komfortowo :wink4: Ale to tylko moje skromne zdanie :decayed:

Opublikowano

Przy dobrej glebie imho każda felga ładnie się prezentuje.

Opublikowano

Fajna lalka, gleby jej teraz brak, w sumie tak jak i mojej :)

Opublikowano

jak juz zostajesz przy 17 to przydalo by sie troszke nizej z nia :D i juz bedzie nastepny + do reputacji :good:

Opublikowano

Panowie a jezeli chodzi o modyfikacje silnika to co mieliscie na mysli ? chipowanie ?

na sam czip szkoda pieniędzy przy Twoim silniku, podstawowa opcja to wymiana wtryskiwaczy + nowy soft :wink4:

ale nie wiem czy wiesz, masz mocniejszą pompę tzw jedenastkę, więc większe turbo (np z silnika AWX lub BRD), wtryskiwacze 0,216 lub 0,230 , FMIC no i dopiero soft -> wtedy masz +/- 170-180KM :kox:

z tym że z kieszeni ubędzie około 6 tys zł :decayed:

Michał, chyba za bardzo o tej pompie 11 myśli :naughty::wink4:

W tej A4 siedzi AHU. Nie ma żadnej pompy 11.

AHU to 1Z z minimalnie podniesionym momentem obrotowym i maksymalna mocą możliwą do uzyskania troszeczkę niżej.

Turbosprężarka w dalszym ciągu jest sterowana WG. Jedynie komputer zmieniono na 16 bitowy.

Jednym słowem wtryski + program. Nic więcej, chyba że masz worek $$ na modyfikacje :wink4:

Opublikowano

Panowie a jezeli chodzi o modyfikacje silnika to co mieliscie na mysli ? chipowanie ?

na sam czip szkoda pieniędzy przy Twoim silniku, podstawowa opcja to wymiana wtryskiwaczy + nowy soft :wink4:

ale nie wiem czy wiesz, masz mocniejszą pompę tzw jedenastkę, więc większe turbo (np z silnika AWX lub BRD), wtryskiwacze 0,216 lub 0,230 , FMIC no i dopiero soft -> wtedy masz +/- 170-180KM :kox:

z tym że z kieszeni ubędzie około 6 tys zł :decayed:

Michał, chyba za bardzo o tej pompie 11 myśli :naughty::wink4:

W tej A4 siedzi AHU. Nie ma żadnej pompy 11.

AHU to 1Z z minimalnie podniesionym momentem obrotowym i maksymalna mocą możliwą do uzyskania troszeczkę niżej.

Turbosprężarka w dalszym ciągu jest sterowana WG. Jedynie komputer zmieniono na 16 bitowy.

Jednym słowem wtryski + program. Nic więcej, chyba że masz worek $$ na modyfikacje :wink4:

łoooooo masz :wallbash: yebło mi się z AHH :decayed: :decayed:

jest dokładnie tak jak mówisz :good:

michal_s87 jaką fele wrzuciles ? co jeszcze swojej laluni dodales

tutaj masz wszystko o moim paździochu :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=104145.msg1200974#msg1200974

Opublikowano
  • Autor

aaa dzieki zaraz po champions league poczytam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.