Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6


kamil90595

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów , od niedawna jestem włascicielem audi a4 b6 2,5 Tdi Quattro autko ma najechane prawie 200 000 km teraz jest po wymianie rozrzadu. Wiem i duzo juz sie nasluchałem ze te silniki sa bardziej awaryjne ale tez wiem ze jak sie dba to sie ma :) mam wypuszczone dwa wydechy zamowilem juz dokładne tylna zderzaka od 1,8T na dwa wydechy i wypuszcze jej delikatnie dwie chrom koncoweczki skierowane na wprost

oto moje audi :

DSC00663.jpg

tutaj mam standardowe dwa wydeszki :

DSC00662.jpg

DSC00651.jpg

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:17_________________________________________________wszystkie sugestie i wnioski mile widziane

tutaj jeszcze fotka ze srodka :)

DSC00659.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym prz niej zrobic cos co bedzie ja wyrózniac , ale nie chcialbym juz przy takim aucie jakichs wiejskich tuningow własnie odebralem dokładke tylna zderzaka [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________

DSC00658.jpg

DSC00660.jpg

i mam pytanie jak duzy jest koszt zalozenia ksenonow ? mowie tu juz o wszystkim lampy przystosowane zderzak ze spriskiwaczami i czy to jest konieczne ?

DSC00656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna no i :quattro: Dziwnie wygląda gril w klapie :mysli::audi: czarne i znaczek quattro jakoś wysoko. Szkoda że nie ma xenonów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :good: witamy w gronie 2,5 l :D dokładka wygląda super ostatnio u kolegi oglądałam, także śmiało możesz modzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dokładka po małych komplikacjach wymieniona :) lada moment bedą koncoweczki :) zaraz wskaze fotki [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________

DSC00669.jpg

DSC00678.jpg

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:23_________________________________________________

DSC00672.jpg

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:28_________________________________________________

DSC00674.jpg

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:34_________________________________________________

DSC00670.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie troche za bardzo wystaja i ta naklejka quattro obciachowa, a tak furka ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...