Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil90595

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil90595

  1. ja mialem to samo u siebie moglem odpalic i jezdzic bez wciskania pedału gazu a jak tylko cisnelem na gaz wyskakiwał bład okazało sie ze miałem peknieta obudowe od komutera (uszkodzona przy wymianie ramienia wycieraczki) po opadach deszczu to sie pojawiało w aso kupiłem obudowe za 55 zł i mam spokoj
  2. kamil90595 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    to bylem ja
  3. kamil90595 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    bylem bylem i wlasnie to jest dobre w tym grilu ze sie odroznia
  4. kamil90595 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    potrzebowałbym ogarnac temat podpiecia mojej malej pod kompa
  5. wlasnie w tym mam problem ze na fotkach nie mozna wszystkiego tak pokazac wczoraj jezdzilem a dzisiaj juz mam problem z jedna pozycja ledowa mruga mi caly czas myslalem ze sie spalila ale kazda nastepna tez , sprawdzalem napiecie mi skacze ;/
  6. kamil90595 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
  7. no to dokładka po małych komplikacjach wymieniona lada moment bedą koncoweczki zaraz wskaze fotki [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:28_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:34_________________________________________________
  8. dostałem ja z czranym , ale srebny juz tez mam tylko czy zakładac ? własnie o te ksenony chodzi mi najbardziej jak duzo jest przy tym pracy ?
  9. chcialbym prz niej zrobic cos co bedzie ja wyrózniac , ale nie chcialbym juz przy takim aucie jakichs wiejskich tuningow własnie odebralem dokładke tylna zderzaka [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________ i mam pytanie jak duzy jest koszt zalozenia ksenonow ? mowie tu juz o wszystkim lampy przystosowane zderzak ze spriskiwaczami i czy to jest konieczne ?
  10. bo jeszcze nie ogarniam do konca kompa ale dajcie mi troche czasu [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:47_________________________________________________
  11. Witam wszystkich klubowiczów , od niedawna jestem włascicielem audi a4 b6 2,5 Tdi Quattro autko ma najechane prawie 200 000 km teraz jest po wymianie rozrzadu. Wiem i duzo juz sie nasluchałem ze te silniki sa bardziej awaryjne ale tez wiem ze jak sie dba to sie ma mam wypuszczone dwa wydechy zamowilem juz dokładne tylna zderzaka od 1,8T na dwa wydechy i wypuszcze jej delikatnie dwie chrom koncoweczki skierowane na wprost oto moje audi : tutaj mam standardowe dwa wydeszki : [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:17_________________________________________________wszystkie sugestie i wnioski mile widziane tutaj jeszcze fotka ze srodka
  12. kamil90595 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witam wałbrzyskie a4 jestem nowym uzytkownikiem mojej audi po naszych pieknych drogach jak opanuje troszke forum wrzuce jakies foto
  13. [wałbrzych] witam wszystkich wraz z moja audi :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.