-
[B7 BPW] Mrugajaca kontrolka świec żarowych i spadek mocy
ja mialem to samo u siebie moglem odpalic i jezdzic bez wciskania pedału gazu a jak tylko cisnelem na gaz wyskakiwał bład okazało sie ze miałem peknieta obudowe od komutera (uszkodzona przy wymianie ramienia wycieraczki) po opadach deszczu to sie pojawiało w aso kupiłem obudowe za 55 zł i mam spokoj
- Wałbrzych
-
Wałbrzych
bylem bylem i wlasnie to jest dobre w tym grilu ze sie odroznia
-
Wałbrzych
potrzebowałbym ogarnac temat podpiecia mojej malej pod kompa
-
[ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
wlasnie w tym mam problem ze na fotkach nie mozna wszystkiego tak pokazac wczoraj jezdzilem a dzisiaj juz mam problem z jedna pozycja ledowa mruga mi caly czas myslalem ze sie spalila ale kazda nastepna tez , sprawdzalem napiecie mi skacze ;/
-
Wałbrzych
- [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
no to dokładka po małych komplikacjach wymieniona lada moment bedą koncoweczki zaraz wskaze fotki [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:28_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:34_________________________________________________- [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
dostałem ja z czranym , ale srebny juz tez mam tylko czy zakładac ? własnie o te ksenony chodzi mi najbardziej jak duzo jest przy tym pracy ?- [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
chcialbym prz niej zrobic cos co bedzie ja wyrózniac , ale nie chcialbym juz przy takim aucie jakichs wiejskich tuningow własnie odebralem dokładke tylna zderzaka [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________ i mam pytanie jak duzy jest koszt zalozenia ksenonow ? mowie tu juz o wszystkim lampy przystosowane zderzak ze spriskiwaczami i czy to jest konieczne ?- [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
bo jeszcze nie ogarniam do konca kompa ale dajcie mi troche czasu [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:47_________________________________________________- [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
Witam wszystkich klubowiczów , od niedawna jestem włascicielem audi a4 b6 2,5 Tdi Quattro autko ma najechane prawie 200 000 km teraz jest po wymianie rozrzadu. Wiem i duzo juz sie nasluchałem ze te silniki sa bardziej awaryjne ale tez wiem ze jak sie dba to sie ma mam wypuszczone dwa wydechy zamowilem juz dokładne tylna zderzaka od 1,8T na dwa wydechy i wypuszcze jej delikatnie dwie chrom koncoweczki skierowane na wprost oto moje audi : tutaj mam standardowe dwa wydeszki : [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:17_________________________________________________wszystkie sugestie i wnioski mile widziane tutaj jeszcze fotka ze srodka- Wałbrzych
Witam wałbrzyskie a4 jestem nowym uzytkownikiem mojej audi po naszych pieknych drogach jak opanuje troszke forum wrzuce jakies foto- Nowicjusz - wątek powitalny
[wałbrzych] witam wszystkich wraz z moja audi :> - [ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
kamil90595
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta