Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Chip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Myślę od dłuższego czasu o Chipie do Auta.

Czy jest sens chipować moje auto? 2.0 TDI BLB 140KW ( przebieg 180 000km ) z tego co wiem to można podchipować do 170KW i zwiększyć moment? od do?

Jakie zalety sa a jakie wady wynikają z Chip-tuningu?>

Jestem z Lublina, z tego co się orientuje to w lublinie nie ma hamowni? Chyba ze się myle.

Może ktoś polecić kogoś?

Opublikowano

Pewnie, że można kolego. Pierw diagnostyka swojej motorowni i do dzieła jeśli wszystko ok. :kox: Ja zrobiłem wirusa (by ROgalotti) jak miałem podobny przebieg do Twojego. :good: Co do zakładów polecanych to jest osobny wątek poświęcony temu. :wink4:

Opublikowano

Czy jest sens chipować moje auto? 2.0 TDI BLB 140KW ( przebieg 180 000km ) z tego co wiem to można podchipować do 170KW i zwiększyć moment? od do?

... 140KM bo 140kW to 190KM

zrób diagnostykę auta (logi) wrzuć na forum, podjedź na hamownię i jak wsio OK to podczipuj :wink4:

Opublikowano

Czy jest sens chipować moje auto? 2.0 TDI BLB 140KW ( przebieg 180 000km ) z tego co wiem to można podchipować do 170KW i zwiększyć moment? od do?

... 140KM bo 140kW to 190KM

zrób diagnostykę auta (logi) wrzuć na forum, podjedź na hamownię i jak wsio OK to podczipuj :wink4:

No właśnie... :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ale różnica w Mocy jest po Chipie odczuwalna? I przyspieszenie?

Opublikowano

Ale różnica w Mocy jest po Chipie odczuwalna? I przyspieszenie?

Jest odczuwalna i to bardzo. Auto zaczyna jakoś jeździć.

Opublikowano

Ale różnica w Mocy jest po Chipie odczuwalna? I przyspieszenie?

Jasne, że tak! Wiadomo, że nie służy to tylko do jazdy typu "szybcy, wściekli"... :naughty: Bezpieczne wyprzedzanie to też jest plus takiej modyfikacji. :wink4:
Opublikowano
  • Autor

To w końcu ile do ilu można pod chipować mój motor? z 140 do 190 koni?

Pod Lublinem znalazłem firmę co niby zajmuje sie Chip tuningiem, ale nie maja profesjonalnej cha-mowni

Koleś odpisał mi

"Hamownia Dynomet . 2.0 TDI koszt 700zł przyrost w granicach 170 km 390 Nm ,"

http://allegro.pl/chiptuning-z-hamownia-lubelskie-i1541548264.html

W sumie można podjechać do Warszawy 160 km jest tylko, jeśli warto?

PS. A po co Logi potrzebne? Co można za pomocą logów odczytać??

Opublikowano

Jak cos zapraszam do nas

Opublikowano

Ja dorzuce 2 grosze :decayed: jak zmienisz suszarke to te 190 KM mozesz osiagnac

Kolego numen1 poczytaj troszke :)

http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/o_chiptuningu_slow_kilka-t9447.0.html

Pozniej w tym Dziale sprawdz jaka moc mozesz osiagnac w twoim silniku BLB i jak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=7.0

A tu do kogo sie zglosic :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9450.0

Opublikowano

A masz ten filtr? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Chyba każde auto ma? :P :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba każde auto ma? :P :gwizdanie:

No nie ma. :cool1:
Opublikowano
  • Autor
jak zmienisz suszarke to te 190 KM mozesz osiagnac

Czyli mam rozumieć Turbo sprężarkę? z Wersji 170 KM?

Opublikowano
jak zmienisz suszarke to te 190 KM mozesz osiagnac

Czyli mam rozumieć Turbo sprężarkę? z Wersji 170 KM?

Cos zalapujesz :naughty: wszystko w zaleznosci od portfela i ile chcesz uzyskac MOCY :)

Pierwsze co zrob to LOGI , wtedy bedziesz wiedzial w jakim stanie masz silnik i podzespoly . Napisz do ctv :wink4:

Opublikowano
jak zmienisz suszarke to te 190 KM mozesz osiagnac

Czyli mam rozumieć Turbo sprężarkę? z Wersji 170 KM?

Tak. Dokładnie z wersji BRD :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.