Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

huberto jesteś moim GURU super!!

thx :good: ze super... ale z tym guru to nie przesadzaj i bierz sie za moda :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zalezy jaka jest konstrukcja zaglowka i czy przedziejesz kable :cool1:... jezeli jest podobnie jak w B6/B7 to :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no juz niedlugo skorzystam z twojej fotorelacji :):) graty kupione teraz tylko montaz :naughty:

Opublikowano
Super :thumbup1: powodzonka! W razie czego to pytaj :hi:

jasne :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
addassko jaki lcd bedziesz rezal?

najprawdopodobniej 2 x Alpine TME M 780 - 7' :naughty::naughty:

Opublikowano
WoW :peace: szacun :thumbup1: ...

zobaczymy jak wyjdzie :naughty: do BT jade z Tolkiem jego autkiem wiec nei bedzie okazji pokazac ale... mysle ze do tego czasu i tak nie dam rady tego ruszyc bo cierpie w chwili obecnej na tzw ABC czyli Absolutny Brak Czasu...

Opublikowano
  • Autor

OoO szkoda... bo zobaczyl bym roznice :naughty: (a moze nie bo pozniej bym chcial wymienic :whistling:)...

Opublikowano
OoO szkoda... bo zobaczyl bym roznice :naughty: (a moze nie bo pozniej bym chcial wymienic :whistling:)...

bedzie okazja porownac jeszcze napewno :naughty::naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

PLISSS do autora o popraiwnie fotek, nie powiekszają sie, a bardzo chce zobaczyc z bliska jak to wyszło. Czy 7" to maks co wejdzie w zagłówki.

Mi sie podoba ten LCD ,tylko czy da sie go przełozyc od naszych zaglówków http://allegro.pl/monitor-lcd-7-cali-w-zaglowku-skora-czarna-bezowa-i2188334647.html i bedzie dobrze pasował.

Opublikowano
  • Autor
PLISSS do autora o popraiwnie fotek, nie powiekszają sie, a bardzo chce zobaczyc z bliska jak to wyszło. Czy 7" to maks co wejdzie w zagłówki.

Mi sie podoba ten LCD ,tylko czy da sie go przełozyc od naszych zaglówków http://allegro.pl/monitor-lcd-7-cali-w-zaglowku-skora-czarna-bezowa-i2188334647.html i bedzie dobrze pasował.

podaj mi maila na pw to podesle zdjecia o wiekszej rozdzielczosci... do ori zaglowkow 7" to max, zreszta zobaczysz sam na zdjeciach ze wiecej raczej sie nie da...

ten lcd z aukcji jest razem z zaglowkiem, takze po co chcesz przekladac? za duzo trzeba by bylo kombinowac, zreszta wydaje mi sie ze konstrukcja ori zaglowka nie pozwoli na to :kwasny:

:hi:

Opublikowano
PLISSS do autora o popraiwnie fotek, nie powiekszają sie, a bardzo chce zobaczyc z bliska jak to wyszło. Czy 7" to maks co wejdzie w zagłówki.

Mi sie podoba ten LCD ,tylko czy da sie go przełozyc od naszych zaglówków http://allegro.pl/monitor-lcd-7-cali-w-zaglowku-skora-czarna-bezowa-i2188334647.html i bedzie dobrze pasował.

podaj mi maila na pw to podesle zdjecia o wiekszej rozdzielczosci... do ori zaglowkow 7" to max, zreszta zobaczysz sam na zdjeciach ze wiecej raczej sie nie da...

ten lcd z aukcji jest razem z zaglowkiem, takze po co chcesz przekladac? za duzo trzeba by bylo kombinowac, zreszta wydaje mi sie ze konstrukcja ori zaglowka nie pozwoli na to :kwasny:

:hi:

mozesz miec problem z przekladka do ORI jw kolega napisal :whistling:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
WoW :peace: szacun :thumbup1: ...

zobaczymy jak wyjdzie :naughty: do BT jade z Tolkiem jego autkiem wiec nei bedzie okazji pokazac ale... mysle ze do tego czasu i tak nie dam rady tego ruszyc bo cierpie w chwili obecnej na tzw ABC czyli Absolutny Brak Czasu...

Przepraszam że się wtrącam, ale ABC oznacza Absolutny Brak Cycków a nie czasu :whistling::naughty:

Opublikowano
WoW :peace: szacun :thumbup1: ...

zobaczymy jak wyjdzie :naughty: do BT jade z Tolkiem jego autkiem wiec nei bedzie okazji pokazac ale... mysle ze do tego czasu i tak nie dam rady tego ruszyc bo cierpie w chwili obecnej na tzw ABC czyli Absolutny Brak Czasu...

Przepraszam że się wtrącam, ale ABC oznacza Absolutny Brak Cycków a nie czasu :whistling::naughty:

ale u nas cyckow pod dostatkiem :kox::kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

jak masz rozwiązany dzwięk , przez słuchawki czy możesz też dać na głośniki?

PEIYING jest o tyle, lepszy,że z przodu ma wyjście na każde słuchawki przewodowe, a Alpine nie ma tego wyjścia i trzeba jeszcze 200zł wydać na słuchawki bezprzewodowe do niego --> Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak jest z chłodzeniem, jak wsadziłeś w zagłówki nie grzeje się to wszystko? bo zapewne otwory do chłodzenia są z tyłu wyświetlacza.

Opublikowano
  • Autor
jak masz rozwiązany dzwięk , przez słuchawki czy możesz też dać na głośniki?

PEIYING jest o tyle, lepszy,że z przodu ma wyjście na każde słuchawki przewodowe, a Alpine nie ma tego wyjścia i trzeba jeszcze 200zł wydać na słuchawki bezprzewodowe do niego --> Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak jest z chłodzeniem, jak wsadziłeś w zagłówki nie grzeje się to wszystko? bo zapewne otwory do chłodzenia są z tyłu wyświetlacza.

Dzwiek idzie z dvd (ze schowka) trojnikiem do radia (tj. na glosniki) i do lcd (na sluchawki)... na sluchawkach masz zawsze... na glosniki jak ustawisz radio na ogladanie dvd...

Tak, chlodzenie jest z tylu, ale nic mi sie nie grzeje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.