Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zewnętrzny wzmacniacz pod system BOSE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko. Posiadam w swojej A4 system Bose. Głośniki jak na mój gust grają przyzwoicie natomiast bas wychodzący z pseudo subwoofera w tylnej półce jest dosyć słaby... Chciałbym podpiąć zewnętrzny wzmacniacz i podłączyć samą tubę pod niego. Da się takie coś zrobić? Od czego trzeba zacząć? Jestem trochę nieogarnięty w tych tematach także proszę o zrozumienie :)

Opublikowano

Musisz przeciągnąć przewody zasilające do bagażnika, sygnał i sterowanie można "podprowadzić" z kostki wzmacniacza bose. Montujesz swój wzmacniacz i skrzynię, a oryginalny sub można po prostu odłączyć.

Opublikowano
  • Autor

Ale jak podłączyć kable od nowego wzmacniacza do Concert II? Chyba tam nie ma takich wyjść?

Opublikowano

Wyjść RCA gotowych nie ma, natomiast wychodzą kable sygnałowe do ori wzmacniacza i w Twoim wypadku do nich można by się podpiąć. I można to zrobić przy radiu ale trzeba przewód sygnałowy do bagażnika ciągnąć, albo można się wpiąć w te przewody przy ori wzmacniaczu już w bagażniku.

Opublikowano
  • Autor

Ok, rozumiem, dzięki. A pod ten wzmacniacz Bose podłączone są wszystkie głośniki i subwoofer czy jak?

Opublikowano

Drzwi i sub tak, nie wiem natomiast jak jest z tym centralnym z przodu.

Opublikowano

Ok, rozumiem, dzięki. A pod ten wzmacniacz Bose podłączone są wszystkie głośniki i subwoofer czy jak?

..pod Bose wszystkie głośniki są ze wzmaka

Opublikowano
  • Autor

Ale sam subwoofer bez żadnych konsekwencji można odłączyć od Bose wzmacniacza?

Opublikowano

Ale sam subwoofer bez żadnych konsekwencji można odłączyć od Bose wzmacniacza?

...raczej tak, choć dobrze bybyło gdybyś dobrał odpowiednią impedancje nowego głośnika basowego :mysli:

Opublikowano

Ale sam subwoofer bez żadnych konsekwencji można odłączyć od Bose wzmacniacza?

...raczej tak, choć dobrze bybyło gdybyś dobrał odpowiednią impedancje nowego głośnika basowego :mysli:

Z tematu wynika że autor chce dołożyć również wzmacniacz, z tego co rozumiem to nowa skrzynia i wzmacniacz do niej, więc ori suba można po prostu odłączyć.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak chce zrobić :) zmienić tylko subwoofer i podłączyć go pod nowy wzmacniacz. Reszta niech zostanie tak jak jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.