Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy


ludwik166

Rekomendowane odpowiedzi

spytam w takim razie odnośnie tego powietrza ( może koledze również się przyda ) - czy mogę bez większych problemów rozbierać układ paliwowy przed pompą? czy wiąże się to z odpowietrzaniem?(wiem, że przy ewentualnej wymianie filtra paliwa trzeba go zalać :ON: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaslepiałem egr to samo jutro sprawdze z tym wężykiem moze i leci powietrze[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 13:55_________________________________________________witam wymieniłem pompe wtryskowa z rozbitka i co dalej to samo tylko ze teraz auto zrobiło sie żywsze szybciej przyspiesza w tym zakresie obrotów co szarpie tylko ze co no szarpie dalej niewiem co dalej z tym robic [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 01:55_________________________________________________Odpiąłem dziś kostkę od n75 i nie telepie nie trzęsie i nic fakt niema buta w ogóle ale nie trzęsie panowie może pomożecie coś z tym wydaje mi sie ze jest coś nie tak z układem podciśnienia [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 14:57_________________________________________________witam panowie PRZYPOMNIAŁO mi sie ze nie wymieniłe sprzegła tylko sam dwumas czy sprzegło moze wiec cos wspólnego z telepaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...