Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by Robaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam moją niunie

Opcja chyba standard plus pakiet oświetlenie (tak mi się wydaje)

a.JPG

b.JPG

c.JPG

Alumy na zime zostają a na lato coś trzeba kupić.

______________________________________________________________________________

No i alumy kupione

f1.JPG

f2.JPG

Opublikowano

Ładne autko, dodaj więcej zdjęć z zewnątrz oraz z wewnątrz auta. Napisz co chciałbyś w niej zmienić, co już zmieniłeś itp.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witaj. Ładne A4 (takie jak moje :decayed::naughty:)

Alumki bardzi zimowe ale mi się podobają. Na lato zarzuć jakieś większe ładniejsze.

To jest czarny kolor czy ciemny granat. Bo na ostatnim zdjęciu troszkę Ci chyba go zmroziło.

Zrób jakieś fotki wewnątrz. Porównam sobie :kox:

Opublikowano

fajny kolejny czarny avancik ,zawias masz serie ?

Opublikowano
  • Autor

Kolor to granat.

Planowane zmiany to:

-zmieniarka,

-alumy,

nie wiem co można jeszcze zmienić, może pełny FIS. Narazie to mi pokazuje dystans jaki moge zrobić na baku.

fajny kolejny czarny avancik ,zawias masz serie ?

Jak chodzi ci o zawieszenie to najprawdopodobniej seryjne.

Autko ma spory przebieg 215000 jak na rok 2003 to masakra ale na serwisie WV bo był w pobliżu sprawdzili autko i jesk ok.

Wygląda jakby miał przebieg 50000 po mieście jak nie mniej.

W bagażniku mam Subwoofer czy jest możliwośc regulacji głośności bo jakoś cichy jest jakby go nie było?

Opublikowano

Witaj, ładna furka :th:

Kup tylko jakieś ładne alu na lato bo te nie bardzo mi leżą :wink4:

Pozdro i pamietaj :audi: rulez :dance:

Opublikowano

głosnosc reguljesz w radiu basami ale wzrasta tez bas w głosnikach z przodu. ten subwoofer to kicha wiec nic z niego nie wykrzesasz wiecej. a we wzmacniaczu nie ma sterowania wiec na prózno twe starania. trzeba cos dokupic lepszego

Opublikowano
Autko ma spory przebieg 215000 jak na rok 2003 to masakra

Nie przejmuj się mój z 2004 ma 195 000 i też wygląda jak nowy. W niemcach tyle po prostu jeżdzą.

A co do suba to też się wkurzam że taki cichy ale tylko wymiana coś może z niego zrobić.

Opublikowano
Autko ma spory przebieg 215000 jak na rok 2003 to masakra

Nie przejmuj się mój z 2004 ma 195 000 i też wygląda jak nowy. W niemcach tyle po prostu jeżdzą.

A co do suba to też się wkurzam że taki cichy ale tylko wymiana coś może z niego zrobić.

dlatego ja zawsze biore autka z francjii. kiedys sprzedawałem furki i z własnego doswiadczenia wiem ze autka z niemiec są bardziej zadbane ale mocno zjechane silniki bo niemcy nie mają ograniczen na autostradach i walą w pedał ile sie da. francuzi natomiast nie dbają o czystosc choc mozna trafic ładne autko tak jak mnie sie udało. dlatego juz dawno podziekowałem niemcom za autka z takim przelotem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jeden plan wykonany mam pełny FIS :gwizdanie:, zmieniarke kupiłem ale niestety uszkodzoną i odesłałem.

Do mojej listy doposażenia dokładam oświetlenie ostrzegawcze w drzwiach narazie mam odblaski :disgust:.

Opublikowano

Bardzo ładna,po mału uzupełnisz brakujące detale. :th:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny etap moich inwestycji w samochodzik: alu 17" + oponki F1 (zdjęcia w pierwszym poście)

Dalej prawdopodobnie będzie RNS-E

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.