Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój czarny zetor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Chciałbym przedstawić moją :audi: A4 B5 z 1995r.

Silnik

1.9 TDI 1z 90 HP

Wyposażenie

- kolor czarny LY9B -brilliant black

- 2xAIR-BAG

- 2xelektryczne szyby

- 2xelektryczne lusterka

- ABS

- climatronic

- sportowe fotele

- regulacja lędźwi

- regulacja kierownicy

- regulacja świateł

- 2xpodłokietnik

- drewniane wykończenie wnętrza- zmiana na niby carbon

- ciemna tapicerka

- felgi alu Borbet 16- zmiana na rs4 style, 17 BBS :naughty:

- końcówki wydechu Ulter

- zmiana radia Beta na Pioneer, a w końcu na Peiying + soob + piecyk

W planach

- gleba - jest- mało, ale już lepiej (h&r -30) , amory Koni (reg)

- heble 288 -jest

- lampy przód - jest

- lampy tył - jest

- modyfikacja wnętrza - prace trwają :whistling:

- podświetlane nawiewy - jest

- białe kierunki - jest

- CB - jest

- prawe duże lusterko - jest

- kiera s4 3 ramienna -jest

- gałka s z b6 - jest

- grill s4 lub rs4 - jest

- oświetlenie kabiny (polift)- czeka na montaż

- oświetlenie pod drzwiami led -jest

- ramiona wycieraczek (polift) + banan - jest

- żarówy SMD - jest

- znaczek DOPE na doope - jest

-

- coś się jeszcze wymyśli :> :mysli:

Kilka fotek jak było kiedyś:

obrazy%2520060.jpgIMG_0027.jpgIMG_0489.jpgIMG_1279.jpgIMG_1283.jpg

Później wpadły lampy na tył 2 lift i duże lustro z angola

IMG_1772.jpgIMG_1774.jpgIMG_1777.jpgIMG_1780.jpg

Wnętrze:

IMG_1285.jpgIMG_1286.jpg

Dekory w carbonie

3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC

IMG_1702.jpgIMG_1696.jpgIMG_1699.jpgIMG_1701.jpg

I zawitały na pokład ramki:

Alu w zegary

pc139288.jpg

Klubowe w rejestrację

ramka2r.jpg

I nowe buciki:

IMG_22961.jpg

Gała

:naughty:

IMG_2384.jpgIMG_2387.jpg

Springi H&R -30

race_springs_7.jpgIMG_2616.jpg

Łokieć w skórze i ledy

IMG_2633.jpgIMG_2632.jpgIMG_2629.jpgIMG_2630.jpg

IMG_2636.jpg

IMG_2640.jpg

IMG_2641.jpg

IMG_2762.jpg

Podświetlane nawiewy

IMG_2816.jpg

siara.jpg

DOPE na doope :wink:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emblemat-dope-253916/#top

Zimowo :kwasny:

IMG_3450.jpg

IMG_3449.jpg

IMG_3452.jpg

IMG_3442.jpg

IMG_3444.jpg

I maskowanie :grin:

IMG_3486.jpg

IMG_7586.jpgIMG_7593.jpgIMG_7600.jpg

IMG_3547.jpgIMG_3575.jpgswHX9rh4-20yGKZeAf4wrpB9dUaFOeXpUgCM2nlQk7U=w368-h207-p-no

IMG_4003.jpg

I aktualnie wygląda tak IMG_4075.jpg

IMG_0665.jpg

IMG_0605.jpgIMG_0730.jpg

1386001_545899762167363_712659924_n.jpg

IMG_4719.jpg

IMG_4763.jpgIMG_4775.jpg

Lato 2014

IMG_4867.jpgIMG_4868.jpgIMG_4890.jpgIMG_5064.jpgIMG_5063.jpg

IMG_5168.jpg

IMG_5166.jpg

Opublikowano

brewki i gril :sick3:

Opublikowano

fura wypas...tylko te brewki i grill bez znaczka :thumbdown:

Opublikowano

zdejmij brewki, załóż ori grill ewentualnie jak chcesz to S4, zmień tylne lampy na poliftowe, zmień też kierunki na białe ;) co do tego emblematu S4 to bez komentarza :hahaha::decayed:

Opublikowano

bez tych wstretnych brewek :sick3: i tego ruszta :sick3: bylaby ladna :tongue4:

Opublikowano

Dobrze, że trafiłeś na forum :good:

Do wywalenia/poprawienia:

- znaczek s4

- chromowany pasek na tylnej klapie

- grill kamei

- brewki

- gałka zmiany biegów

- wystający wydech

Fajne fotele :kox: :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

kolor taki jak u mnie :good:

Opublikowano

hmm na pierwsze mody zaplanuj zmianę grila i lamp z przodu tylko juz bez tych wstrętnych brewek :thumbdown:

potem posadź to trochę w dół bo koza straszna

no i ten znaczek S4- troche koników ci jeszcze brakuje więc- :polew:

Opublikowano

hmm na pierwsze mody zaplanuj zmianę grila i lamp z przodu tylko juz bez tych wstrętnych brewek :thumbdown:

potem posadź to trochę w dół bo koza straszna

no i ten znaczek S4- troche koników ci jeszcze brakuje więc- :polew:

Tak ze 190 ;)

Opublikowano

oj tam głupie jedyne 190 koników a my się czepiamy :>

Opublikowano

oj tam głupie jedyne 190 koników a my się czepiamy :>

:naughty::kox:

Opublikowano

nie będę powtarzał tego co wyżej już zostało napisane.. ale jeszcze ten chrom nad szybami - bo chyba dobrze widzę, że coś tam jest.. i ten bałagan w środku.. wszędzie coś wisi i ta kamizelka pod kierą jeszcze :wallbash:

p.s. dobrze widzę, że przednia maska jest z polifta? :mysli:

no ale jak zadbasz o nią, to może bym później kox :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to ładnie mi pojechaliście .... :embarrassed:

Co do zawiechy to się zgodzę - allroad :polew: ze znaczkiem też trochę poleciałem, ale reszta to moja wizja..... I właśnie o to mi chodziło żeby MOJA :a4fan: była inna niż wszystkie :gwizdanie:

Opublikowano

I właśnie o to mi chodziło żeby MOJA :a4fan: była inna niż wszystkie :gwizdanie:

to bardzo dobrze, tylko żeby to wiochą nie trąciło :no:

Opublikowano

Fajny psiak :decayed::kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Fajny psiak :decayed::kox:

Fajna ale ADHD i to zaawansowane :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________W końcu pozbyłem się tego kredensu ze środka i zagościł "niby karbon" Folia 3M

IMG_1696.jpgIMG_1702.jpg

Opublikowano

Dekory spoko :good:

Interesuje mnie jak wsadziłeś cb w ta półkę bo mam radio podobnej wielkości i niestety nie mogłem go tam upchnąć :mysli:

Brewki, znaczki z "kosmosu" na tym forum delikatnie mówiąc nie są akceptowane :naughty: ale pamiętaj to Twoje auto i Tobie ma się podobać :good:

Opublikowano
  • Autor

He he. Dokładnie... Brewki zostały, ale znaczek wrócił na swoje miejsce tylko foto jeszcze nie ma.

A co do radia to pasuje idealnie tylko trzeba było zdjąć półkę i wypuścić przewody do tyłu (mała dziurka). nawet nie jest niczym przymocowane siedzi na delikatny wcisk...

Opublikowano

Dekory spoko :good:

Interesuje mnie jak wsadziłeś cb w ta półkę bo mam radio podobnej wielkości i niestety nie mogłem go tam upchnąć :mysli:

Brewki, znaczki z "kosmosu" na tym forum delikatnie mówiąc nie są akceptowane :naughty: ale pamiętaj to Twoje auto i Tobie ma się podobać :good:

Do momentu aż go nie oznaczy np. naklejką czy ramkami klubowymi:decayed:

Dobrze, że znaczek wrócił ale brewki :gwizdanie: to straszna wiocha (wybacz :tongue4:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.