Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

m-pakiet :kox: mod :good: czarny najlepszy kolor :decayed:

Opublikowano

acha i sprawdzilem stan z licznika z odczytem z GPS-u na niezaleznej navi isie ladnie pokrywaja :) przy 200 na liczniku jest 198-199 na GPS .

Predkosc max jaka narazie udalo mi sie wyciagnac to 235km/h ale mysle ze jeszcze dobilby do 240 - wiecej nie sadze . Od 220 to juz bardzo wolno idzie. :confused4: :confused4: - to nie benzyna :naughty:

Najgorsze byly te muchy co je 20min usuwalem ze zderzaka lusterek i szyby przedniej :wallbash: :wallbash:

p.s. w A4 2.5 mialem 245 licznikowe - 228-230 z GPS-u wiec predkosc MAX podobna w obu.

Opublikowano

Przy okazji scigalem sie z 530d i powiem szczerze ze wcale mi nie odchodzila... Albo kierownik tak dawal ale wsumie widac bylo ze dociskal albo wersja 218 (bo lampy napewno przed lift) + automat. Wogole nie odchodzil , a w okoliach 180 i 200 to ja go dochodzilem

to albo coś z motorem miała ta 5er nie tak albo kierowca nie teges :gwizdanie:
Opublikowano

Najgorsze byly te muchy co je 20min usuwalem ze zderzaka lusterek i szyby przedniej :wallbash: :wallbash:

mam tak co miesiac po trasie przez Niemcy :angry:

Opublikowano

to albo coś z motorem miała ta 5er nie tak albo kierowca nie teges :gwizdanie:

hmm nie wiem ... Ty nie masz automatu to raz ... dwa jest roznica w wadze miedzy 3ka a 5ka a ja mam prawie 200 koni

Na autostradzie sie dociska pedal i albo idzie albo nie ...w automacie jest redukcja i tyle.

Jak bedziesz w krk daj znac chetnie sie sprawdze :wink4:

Opublikowano

Tak z ciekawości jaką masz wagę w dowodzie?

Ja mam w dowodzie bodajże 1650kg, a faktycznie na pełnym baku wyszła mi równe 1700kg

Opublikowano

Ja mam w dowodzie 1580 tyle ze Sokol ma tyle samo a brak mu Panoramy :mysli: Obstawiam u mnie w obecnym setupie jakies 1650-1670 ... to wsumie 3ka ciezka jak cholera :confused4: (znajde blisko wage to pojade sie zwazyc odpowiednio) - masz 2 gary wiecej i wieksze auto ..tyle ze sedana :tongue4: -akurat jednego z niewielu ktore toleruje :tongue4:

Opublikowano

jakieś lekkie te auta macie :mysli:

mój klocuszek jedyne 1785 kg :decayed:

czuć to wyraźnie, jakbym czołgiem jedził :)

Opublikowano

Hmm a czym jezdzisz bo nie mam pojecia ?? Co to za auto , jaki naped , silnik , rok itp itd :tongue4: .

Wazyles czy dowod? [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 16:38_________________________________________________BTW sprzedam pare gratow jak ktos bylby chetny :

- Zderzak tylny z PDC

- Zderzak przod kompletny

- Slizgi tyl

- dokladki progow

- nadkole prawe

Opublikowano

Sezon 2011 - 330xdAT - 390 Nm w serii:)

:naughty:

Opublikowano

330xd Automat jak się domyślam :wink4:

Opublikowano

Sezon 2011 - 330xdAT - 390 Nm w serii:)

:naughty:

albo to jest 320XD albo tam powinna byc 5ka zamiast 3ki w tych niutach :wink4:

Opublikowano

Sezon 2011 - 330xdAT - 390 Nm w serii:)

:naughty:

albo to jest 320XD albo tam powinna byc 5ka zamiast 3ki w tych niutach :wink4:

Jak to? W 184 konnej jest chyba własnie 390 momentu..

Opublikowano

A To tak ...zobaczylem sezon 2011 i mnie zacmilo :cool1::wallbash: , tak 184 ma 390 204 ma 410 . Wszystko sie zgadza...

No to kurcze ciezkie bydle... W serii bym to spokojnie objechal ciekawe jka po programie :mysli:

Opublikowano

mmcv przyjedź na spota w Niedziele bo nie masz daleko i oglądniemy to padło w M-pakiecie :naughty::decayed:

Opublikowano

mmcv przyjedź na spota w Niedziele bo nie masz daleko i oglądniemy to padło w M-pakiecie :naughty::decayed:

nie ma co ogladac :confused4: stolki szyby , lusterka i galka biegow :wink4:

Moze podjade ale ... nic pewnego niedziele mam z reguly zarezerwowane i ciezko z czasem :(

Opublikowano

330xd Automat jak się domyślam :wink4:

dokładnie i jeszcze Touring z masą cieżkiego wyposażenia dodatkowego :wink4:

Opublikowano

330xd Automat jak się domyślam :wink4:

dokładnie i jeszcze Touring z masą cieżkiego wyposażenia dodatkowego :wink4:

Skrzynki z browarem wyciągnij z bagażnika - zrobi się 1600kg :decayed::naughty:

Widzę Macieju :naughty:, że zapiernicza Ci teraz maleństwo :good: I o to chodziło - będzie wyglądać i jeździć w końcu :wink4:

Opublikowano

no cos tam jezdzi :wink4: . W porownaniu do niektorych fur na forum to stoi ale ... jako dupowoz jest OK . W dodatku ja troche jezdze (50-70km dziennie i nieraz w weekendy po 200-300km ) wiec portfel tak nie cierpi

Opublikowano

jak chcesz mam ładne 18" ori bmw wzór M5 grafitowe :naughty:

pasowałyby Ci :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.