Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

p zero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam w nowym roku.

wlasnie zamowilem sobie nowe felgi do samochodu i teraz szukam do nich opon.

zastanawialem sie nad jakimis p zero. co o nich mozecie powiedziec?

podobno sa naprawde dobre. tyle wiem. ale czy za ta cene nie kupic nic innego? lub nawet tanszego a rownie dobrego?

Opublikowano

Może chociaż rozmiar podasz jaki chcesz kupić

Opublikowano

w sumie do konca to jeszcze nie wiem ale chyba 235/40/18

Opublikowano

Jeżeli chodzi ci o Pirelli PZero Rosso :wink4: to nic specjalnego, miałem je kiedyś i za taka kasę to nie warto bo można równie dobre, a czasem nawet lepsze np.dunlopy czy goodyeary, mieć za mniejszą kasę.

Osobiście polecam Dunlop Sport Maxx :th:

Opublikowano

Jeżeli chodzi ci o Pirelli PZero Rosso :wink4: to nic specjalnego, miałem je kiedyś i za taka kasę to nie warto bo można równie dobre, a czasem nawet lepsze np.dunlopy czy goodyeary, mieć za mniejszą kasę.

Osobiście polecam Dunlop Sport Maxx :th:

ja z kolei mam zupełnie inne odczucia , jeżdziłem na tej oponie 2 sezony i jak dla mnie spisywała się świetnie , przy czym o wiele lepiej na suchym jak na mokrym.

Pozdrawiam

Opublikowano

przy czym o wiele lepiej na suchym jak na mokrym.

potwierdzam, na mokrym nie należą do najlepszych

Opublikowano

tez sie zupelnie nie zgadzam z rafaello

p zero rosso jest swietna opona, najwyzsza polka opon pirelli

wystarczy wystukac w google.pl i poczytac opinie na roznych forach

pozatym auta w jakie sa fabrycznie wypasozone w te opony mowia same za siebie

a opinia ze goodyear czy dunlop moze byc lepszy - jasne, twierdzic ze Opel jest lepszy od Audi tez mozna i to jeszcze za mniejsza kase ....

Opublikowano

Jeździłem na tym i na tym i moje zdanie jest takie że lepszy jest dunlop i takie bym kupił.

Opublikowano

Ja tez smigalem na pirelli (P Zero Nero na Imprezie STI) i naprawde duzo lepiej spisywaly sie Bridgestone'y Potenza'y RE 720 chyba - szczegolnie na mokrym bylo kiepsko na pirelkach

eMeM kiepskie porownanie, bo wlasnie chyba dunlopy teraz produkuja najsensowiejsze opony (na zime napewno - lato bede sprawdzal niedlugo jak wyglada oferta na 08")

Opublikowano

mnie też czeka zakup oponek tylko że mniejszych 235 45 17 i centralnie nie wiem co kupić ale skłaniam się ku good jer excellence :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.