Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nowe fele dystanse???? kolorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Zakupiłem dziś Felgi Firmy STILAUTO model 5+5

dane felgi:

Felga aluminiowa Stilauto 5+5

Producent: Stilauto

Model: 5+5

Rozmiar: 7,5"x17"

Rozstaw: 5x112

Kolor: superloock

ET: 42

wygladaja tak:

felgialuminiowestilauto.gif

Kapcie kupiłem wraz z felgami a są to NEXEN N3000 235/45/17

i teraz mam 2 pytania:

1. jakie dystanse do tego żeby wszystko ładnie grało

dodam ze podobały mi się felgi kolegi który miał 16 Et35 i kapcia 225/45

2. czy malować czy nie ???

znalazłem takie pomalowane i wyglądają tak:

stilauto5plus53.jpg

Jeśli chodzi o malowanie to malował bym odwrotnie jak tutaj i napis na feli został by w srebrze

co wy na to czekam na sensowne wypowiedzi

Dzieki :wink4:

P.s jutro pobawię się w PS to będzie to dokładne odzwierciedlenie tego malunku jaki chciał bym wykonać

Opublikowano

Felg na pewno bym nie malował bo srebrne są ładne a co dystansów to na pewno muszą być tylko jakie to nie wiem jak na moje oko to 10 MM powinno wystarczyć :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chyba zostawię taki jakie są tylko grawer na black majdnę i dokopie dystans 10mmm

bedze trzeba dłuższe śruby przy dystansie 10mm ???

Opublikowano

Na moje oko bez dłuższych :naughty: :naughty:śrubek się nie obejdzie

Opublikowano

nie maluj

Opublikowano
  • Autor

majdnę tylko napis na feldze black

a co do dystansów to dalej nie wiem jak założę komplet czy nie będą wystawać za bardzo ???

jak pisałem wyżej chciałbym uzyskać efekt jak ET35 przy 7,5J ale kolega miał 225 ja mam 235

przy 10mm dystans będzie wiec wystawać nieco więcej prawda???

teraz pytanie o ile więcej jak dobrze policzyłem to

42 35 różnica 7 dystans 10 wiec zostaje 3 czy opona gra tu jakaś role?

3mm to prawie nie widoczna różnica według mnie

ale kolejna sprawa to pierścienie centrujące czy będą one przeszkadzać w jakiś sposób dystansom ?

Opublikowano

Daj 5mm na przod i 10mm na tyl.

Kup dystanse z otworem pod audi a kolniezem pod te felgi i obejdzie sie bez pierscieni :)

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki ;) a czy w Q nie będzie to grało różnicy 5mm przód a tył 10mm ??

Opublikowano

Bedzie ok :) W kazdym autku przod jest nieco szerzej niz tyl, tak powinno sie wyrownac do nadkola.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.