Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Śruby wahaczy???


lukaszkom

Rekomendowane odpowiedzi

witam

przymiezam sie wlasnie do wymiany kompletu wahaczy na regenerowany i w zwiazku z tym mam pytanie, co robic ze srubami????

zostawic stare te co sa aktualnie??

czy kupic caly nowy komplet??

jesli kupic to jakie najlepiej?? jakie oznaczenie twrdosci?? moze ktos wie gdzie mozna cos takiego dostac(caly komplet) i jaka firma tych srub??

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zalozyc stare ja kilka razy wymienialem wachacze, ewentualnie rozkrecalem zawieche i nigdy srob nie wymienialem.. no moze z wyjatkiem sroby w zwrotnicy co trzyma gorne wachacze, ja to ciezko oszczedzic :slina:

Jesli chcesz to wymien.. tu masz komplecik wystarczylo wpisac "srób a4":

http://allegro.pl/zestaw-srob-do-zaw-przedniego-a4-a6-a8-passat-b5-i1518173058.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stare będą idealne to możesz zostawić. Proponuję przed ponownym skręceniem posmarować gwint Loctitem aby zapobiec odkręcaniu. Zawieszenie to Twoje bezpieczeństwo więc wybór należy do Ciebie. Ja kupiłbym jednak nowe śruby. W ASO nie są takie drogie (kilkanaście złotych) i będziesz mieć pewność że są właściwe, ale to tylko moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim A4 B5 jak wymieniałem wahacze w ASO, to powiedzieli, że nie ma opcji, że technologia tej naprawy przewiduje zastosowanie nowych śrub i koniec. Nowe śruby w ASO kosztują niewiele, a bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg jest "bezcenne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...