Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Wyciek płynu chłodniczego...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w naszych autkach jest jakieś szczególnie miejsce z którego może nastąpić delikatny wyciek płynu chłodniczego?? Ja zauważyłem u siebie delikatny ubytek płynu chłodniczego i stad moje pytanie... może mieliście taki problem?? :disgust:

Opublikowano

Z tylu silnika plastikowy króciec...

Opublikowano
  • Autor

Z tylu silnika plastikowy króciec...

rewelacja - tez to jest mój typ - teraz tylko trzymam kciuki oby sie sprawdzi a nie było to nic powazniejszego :):)

a jaki ten króciec ma numer wiesz może??!! i czy cieżko to wymienić?? :kwasny:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________KRÓCIEC UKŁADU CHŁODZĄCEGO

Opublikowano

Z tylu silnika plastikowy króciec...

rewelacja - tez to jest mój typ - teraz tylko trzymam kciuki oby sie sprawdzi a nie było to nic powazniejszego :):)

a jaki ten króciec ma numer wiesz może??!! i czy cieżko to wymienić?? :kwasny:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________KRÓCIEC UKŁADU CHŁODZĄCEGO

Poszukaj gdzies w tym dziale na pewno indeks jest bo juz nie jedna osoba to wymieniala :cool1:

10minut roboty :good:

Opublikowano

Etka mi nie hula,bo bym rysunek podrzucił.Chodzi pewnie standardowo o kruciec z tyłu silnika w kształcie litery C wychodzący z chłodnicy oleju.Odkręcasz zbiornik wyrównawczy,wypinasz z niego wtyczkę,podwieszasz zbiorniczek z boku i masz dojście do oględzin i ewentualnej naprawy.Lokalizacja na końcu kolektora ssącego kole przepustnicy w dół-patrz,czyli patrząc przez otwór po zbiorniczku po lewej stronie.Znajdzięsz.Mam nadzieje ,że pomogłem.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 18:41_________________________________________________Aaa, roboty nie ma dużo z wymianą,tylko pamiętaj o odpowietrzeniu układu!! Rura wody pod plastikiem z 2.0 na silniku,ma korek do odpowietrzania na imbusik.A termostat żeby puscił to musisz albo potrzymać na obrotach,albo się przejechać kawałek(szybciej),wskazówka skoczy za połowę,załączy się wętylator klimy,wtedy szybko odkręcasz koreczek i lekko gazując patrzysz przez szczelinę pod maską kiedy zacznie lecieć tylko G12+,już bez powietrza,i zakręcasz.Po wystygnięciu silnika możesz dolać ubytek płynu.

Opublikowano

Etka mi nie hula,bo bym rysunek podrzucił.Chodzi pewnie standardowo o kruciec z tyłu silnika w kształcie litery C wychodzący z chłodnicy oleju.Odkręcasz zbiornik wyrównawczy,wypinasz z niego wtyczkę,podwieszasz zbiorniczek z boku i masz dojście do oględzin i ewentualnej naprawy.Lokalizacja na końcu kolektora ssącego kole przepustnicy w dół-patrz,czyli patrząc przez otwór po zbiorniczku po lewej stronie.Znajdzięsz.Mam nadzieje ,że pomogłem.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 18:41_________________________________________________Aaa, roboty nie ma dużo z wymianą,tylko pamiętaj o odpowietrzeniu układu!! Rura wody pod plastikiem z 2.0 na silniku,ma korek do odpowietrzania na imbusik.A termostat żeby puscił to musisz albo potrzymać na obrotach,albo się przejechać kawałek(szybciej),wskazówka skoczy za połowę,załączy się wętylator klimy,wtedy szybko odkręcasz koreczek i lekko gazując patrzysz przez szczelinę pod maską kiedy zacznie lecieć tylko G12+,już bez powietrza,i zakręcasz.Po wystygnięciu silnika możesz dolać ubytek płynu.

Chyba piszeszo innym kroccu :cool1: Ten za silnikiem jest pod rura dolotowa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Poszukaj gdzies w tym dziale na pewno indeks jest bo juz nie jedna osoba to wymieniala :cool1:

10minut roboty

niestety nie moge znalezc...[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 21:24_________________________________________________

Chyba piszeszo innym kroccu :cool1: Ten za silnikiem jest pod rura dolotowa

wiec co mam wkoncu poszukac i gdzie on jest :cool1:

Opublikowano

Może i piszę o innym króćcu,ale tam właśnie lubi wąż pier...lnąć w naszych jedwabistych silnikach.Tyle wiem i piszę żeby ułatwić ,a nie zamotać koledze.Napisałem mniej więcej gdzie on siedzi,a sprawdzić go to tyle co posta napisać schodzi.Wcale nie twierdze że to musi być to,ale to jedna z typowych usterek tego modelu powtarzana przez enternet i mechaników z ASO,sam tego też doświadczyłem i poprzedni właściciel z tym miał problem,więc m o ż e akurat.Sprawdzić nikomu nie zaszkodzi,a jak wąż pęknie całkiem to kibel i tyle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.